zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Pomorskie, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Pomorskie

Sortuj:
Dom Sitno 165.77m2, dom na sprzedaż

Dom Sitno 165.77m2

zab. wolnostojąca · działka: 973 m2 · 165.77 m2 Dom na sprzedaż Sitno

brak oceny

1 820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 979 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sitno 165.77m2

Sitno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2I2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sitno 165.77m2, dom na sprzedaż

Dom Sitno 165.77m2

brak oceny

1 820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 979 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sitno 165.77m2

Sitno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2I4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Borkowo 149.00m2, dom na sprzedaż

Dom Borkowo 149.00m2

zab. bliźniacza · działka: 280 m2 · 149.00 m2 Dom na sprzedaż Borkowo

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 054 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Borkowo 149.00m2

Borkowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warzenko 137.52m2, dom na sprzedaż

Dom Warzenko 137.52m2

zab. bliźniacza · działka: 621 m2 · 137.52 m2 Dom na sprzedaż Warzenko

brak oceny

815 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 926 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warzenko 137.52m2

Warzenko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pępowo 136.86m2, dom na sprzedaż

Dom Pępowo 136.86m2

zab. bliźniacza · działka: 564 m2 · 136.86 m2 Dom na sprzedaż Pępowo

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 426 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pępowo 136.86m2

Pępowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żukowo 150.23m2, dom na sprzedaż

Dom Żukowo 150.23m2

zab. wolnostojąca · działka: 668 m2 · 150.23 m2 Dom na sprzedaż Żukowo

brak oceny

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 318 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Żukowo 150.23m2

Żukowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żukowo 164.67m2, dom na sprzedaż

Dom Żukowo 164.67m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 164.67 m2 Dom na sprzedaż Żukowo

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 067 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Żukowo 164.67m2

Żukowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Chwaszczyno 136.21m2, dom na sprzedaż

Dom Chwaszczyno 136.21m2

zab. wolnostojąca · działka: 930 m2 · 136.21 m2 Dom na sprzedaż Chwaszczyno

brak oceny

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 544 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Chwaszczyno 136.21m2

Chwaszczyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mściszewice 126.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mściszewice 126.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 770 m2 · 126.00 m2 Dom na sprzedaż Mściszewice

brak oceny

640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 079 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mściszewice 126.00m2

Mściszewice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przyjaźń 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przyjaźń 80.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 047 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Przyjaźń

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przyjaźń 80.00m2

Przyjaźń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Smołdzino 38.00m2, dom na sprzedaż

Dom Smołdzino 38.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 602 m2 · 38.00 m2 Dom na sprzedaż Smołdzino

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 211 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Smołdzino 38.00m2

Smołdzino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grabiny-Zameczek 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grabiny-Zameczek 240.00m2

działka: 1 000 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Grabiny-Zameczek

brak oceny

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Grabiny-Zameczek 240.00m2

Grabiny-Zameczek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żukowo 234.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żukowo 234.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 642 m2 · 234.00 m2 Dom na sprzedaż Żukowo

brak oceny

1 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 906 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Żukowo 234.00m2

Żukowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Podjazy 174.00m2, dom na sprzedaż

Dom Podjazy 174.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 145 m2 · 174.00 m2 Dom na sprzedaż Podjazy

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 305 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Podjazy 174.00m2

Podjazy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzeszna 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krzeszna 120.00m2

działka: 434 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Krzeszna

9.99

680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Krzeszna 120.00m2

Krzeszna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzIwLzAxYjkyMDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łapino Kartuskie 135.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łapino Kartuskie 135.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 758 m2 · 135.00 m2 Dom na sprzedaż Łapino Kartuskie

brak oceny

945 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łapino Kartuskie 135.00m2

Łapino Kartuskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dzierżążno 81.39m2, dom na sprzedaż

Dom Dzierżążno 81.39m2

zab. bliźniacza · działka: 793 m2 · 81.39 m2 Dom na sprzedaż Dzierżążno

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 203 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dzierżążno 81.39m2

Dzierżążno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żukowo 135.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żukowo 135.00m2

ul. Witosławy zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 135.00 m2 Dom na sprzedaż Żukowo

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 074 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Żukowo 135.00m2
Witosławy
Żukowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tuchom 352.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tuchom 352.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 17 594 m2 · 352.00 m2 Dom na sprzedaż Tuchom

brak oceny

3 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 483 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Tuchom 352.00m2

Tuchom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dzierżążno 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dzierżążno 120.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 400 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Dzierżążno

brak oceny

530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 417 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dzierżążno 120.00m2

Dzierżążno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kowale 186.37m2, dom na sprzedaż

Dom Kowale 186.37m2

ul. Pałacowa zab. wolnostojąca · działka: 975 m2 · 186.37 m2 Dom na sprzedaż Kowale

brak oceny

1 947 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 447 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kowale 186.37m2
Pałacowa
Kowale,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kowale 186.37m2, dom na sprzedaż

Dom Kowale 186.37m2

brak oceny

1 947 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 447 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kowale 186.37m2
Pałacowa
Kowale,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gdynia 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gdynia 240.00m2

Dąbrowa, ul. Poziomkowa zab. szeregowa · działka: 419 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Gdynia

brak oceny

1 520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gdynia 240.00m2
Poziomkowa
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pruszcz Gdański 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pruszcz Gdański 100.00m2

ul. W. Sikorskiego zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Pruszcz Gdański

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pruszcz Gdański 100.00m2
W. Sikorskiego
Pruszcz Gdański,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy