zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Dom Łazy 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łazy 144.00m2

zab. bliźniacza · działka: 405 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Łazy

brak oceny

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 326 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łazy 144.00m2

Łazy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 173.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 173.00m2

Wesoła/Stara Miłosna, ul. Mazowiecka (Wesoła) zab. szeregowa · działka: 295 m2 · 173.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 173.00m2
Mazowiecka (Wesoła)
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Falenty 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Falenty 110.00m2

zab. bliźniacza · działka: 200 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Falenty

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 718 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Falenty 110.00m2

Falenty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyY2U4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Konary 204.00m2, dom na sprzedaż

Dom Konary 204.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 204.00 m2 Dom na sprzedaż Konary

9.99

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 216 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Konary 204.00m2

Konary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZmLzAxYjlmZmU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Budy Mszczonowskie 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Budy Mszczonowskie 300.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 500 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Budy Mszczonowskie

brak oceny

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 167 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Budy Mszczonowskie 300.00m2

Budy Mszczonowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Adamowizna 118.70m2, dom na sprzedaż

Dom Adamowizna 118.70m2

działka: 380 m2 · 118.70 m2 Dom na sprzedaż Adamowizna

9.99

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 088 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Adamowizna 118.70m2

Adamowizna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NkLzAxYjljZDYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wręcza 151.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wręcza 151.00m2

działka: 754 m2 · 151.00 m2 Dom na sprzedaż Wręcza

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 305 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wręcza 151.00m2

Wręcza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMjBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 336.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 336.00m2

Białołęka zab. wolnostojąca · działka: 1 011 m2 · 336.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 336.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nasielsk 138.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nasielsk 138.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 903 m2 · 138.00 m2 Dom na sprzedaż Nasielsk

brak oceny

986 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 145 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nasielsk 138.00m2

Nasielsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 150.24m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 150.24m2

Rembertów zab. wolnostojąca · działka: 485 m2 · 150.24 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 649 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 150.24m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nasielsk 138.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nasielsk 138.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 900 m2 · 138.00 m2 Dom na sprzedaż Nasielsk

9.99

986 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 145 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Nasielsk 138.00m2

Nasielsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E5LzAxYjlhOTMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 80.00m2

Wawer, ul. Sęczkowa zab. szeregowa · działka: 101 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 094 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 675 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 80.00m2
Sęczkowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2Yjg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Adamowizna 138.00m2, dom na sprzedaż

Dom Adamowizna 138.00m2

ul. Nałkowskiej zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 138.00 m2 Dom na sprzedaż Adamowizna

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 522 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Adamowizna 138.00m2
Nałkowskiej
Adamowizna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2Yjg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Radom 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Radom 240.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 128 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Radom

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 042 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Radom 240.00m2

Radom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wiązowna 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wiązowna 130.00m2

zab. bliźniacza · działka: 600 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Wiązowna

brak oceny

1 145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 808 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wiązowna 130.00m2

Wiązowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wyszków 179.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wyszków 179.00m2

zab. bliźniacza · działka: 750 m2 · 179.00 m2 Dom na sprzedaż Wyszków

9.99

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 911 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wyszków 179.00m2

Wyszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NmLzAxYjljZjhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Budy-Grzybek 57.00m2, dom na sprzedaż

Dom Budy-Grzybek 57.00m2

ul. Kiepury zab. wolnostojąca · działka: 1 139 m2 · 57.00 m2 Dom na sprzedaż Budy-Grzybek

brak oceny

575 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 088 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Budy-Grzybek 57.00m2
Kiepury
Budy-Grzybek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 90.00m2

Ursynów zab. wolnostojąca · działka: 551 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 90.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowy Dwór Mazowiecki 84.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowy Dwór Mazowiecki 84.00m2

zab. szeregowa · działka: 45 m2 · 84.00 m2 Dom na sprzedaż Nowy Dwór Mazowiecki

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nowy Dwór Mazowiecki 84.00m2

Nowy Dwór Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Marki 78.00m2, dom na sprzedaż

Dom Marki 78.00m2

ul. ks. I. Skorupki zab. szeregowa · działka: 377 m2 · 78.00 m2 Dom na sprzedaż Marki

brak oceny

908 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 641 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Marki 78.00m2
ks. I. Skorupki
Marki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łomianki 206.78m2, dom na sprzedaż

Dom Łomianki 206.78m2

zab. bliźniacza · działka: 438 m2 · 206.78 m2 Dom na sprzedaż Łomianki

brak oceny

2 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 525 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łomianki 206.78m2

Łomianki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 165.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 165.00m2

Włochy zab. bliźniacza · działka: 353 m2 · 165.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 061 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 165.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Maków Mazowiecki 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Maków Mazowiecki 80.00m2

zab. bliźniacza · działka: 192 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Maków Mazowiecki

brak oceny

369 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 613 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Maków Mazowiecki 80.00m2

Maków Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pogroszew 146.93m2, dom na sprzedaż

Dom Pogroszew 146.93m2

zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 146.93 m2 Dom na sprzedaż Pogroszew

brak oceny

1 160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 895 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pogroszew 146.93m2

Pogroszew,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNWJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy