zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Kielecki, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Świętokrzyskie > Kielecki

Sortuj:
Dom Kowala 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kowala 150.00m2

działka: 900 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Kowala

9.99

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 933 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kowala 150.00m2

Kowala,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bilcza 143.94m2, dom na sprzedaż

Dom Bilcza 143.94m2

zab. bliźniacza · działka: 660 m2 · 143.94 m2 Dom na sprzedaż Bilcza

9.99

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bilcza 143.94m2

Bilcza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdhLzAxYjk3YWZmXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bilcza 120.63m2, dom na sprzedaż

Dom Bilcza 120.63m2

działka: 300 m2 · 120.63 m2 Dom na sprzedaż Bilcza

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 046 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bilcza 120.63m2

Bilcza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc3LzAxYjk3NzBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bilcza 137.32m2, dom na sprzedaż

Dom Bilcza 137.32m2

działka: 300 m2 · 137.32 m2 Dom na sprzedaż Bilcza

9.99

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 991 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bilcza 137.32m2

Bilcza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc3LzAxYjk3NzBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Samsonów 1 022.49m2, dom na sprzedaż

Dom Samsonów 1 022.49m2

działka: 23 916 m2 · 1 022.49 m2 Dom na sprzedaż Samsonów

9.99

8 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 704 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Samsonów 1 022.49m2

Samsonów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBhLzAxYjkwYWE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Piaseczna Górka 290.00m2, dom na sprzedaż

Dom Piaseczna Górka 290.00m2

ul. Żurawia zab. wolnostojąca · działka: 3 466 m2 · 290.00 m2 Dom na sprzedaż Piaseczna Górka

9.99

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 414 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Piaseczna Górka 290.00m2
Żurawia
Piaseczna Górka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZkLzAxYjhmZDM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ciosowa 179.10m2, dom na sprzedaż

Dom Ciosowa 179.10m2

działka: 2 033 m2 · 179.10 m2 Dom na sprzedaż Ciosowa

9.99

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 411 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ciosowa 179.10m2

Ciosowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q0LzAxYjhkNGFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Chęciny 500.00m2, dom na sprzedaż

Dom Chęciny 500.00m2

ul. Sitkówka zab. wolnostojąca · działka: 1 677 m2 · 500.00 m2 Dom na sprzedaż Chęciny

9.99

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 780 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Chęciny 500.00m2
Sitkówka
Chęciny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2QzLzAxYjhkMzMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Piaseczna Górka 261.39m2, dom na sprzedaż

Dom Piaseczna Górka 261.39m2

działka: 1 279 m2 · 261.39 m2 Dom na sprzedaż Piaseczna Górka

9.99

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 356 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Piaseczna Górka 261.39m2

Piaseczna Górka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ExLzAxYjhhMTMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jasień 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jasień 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Jasień

9.99

540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jasień 200.00m2

Jasień,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzE4LzAxYjgxOGE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lesica 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lesica 270.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 469 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Lesica

9.99

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 926 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Lesica 270.00m2

Lesica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzFhLzAxYjgxYTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ćmińsk 394.50m2, dom na sprzedaż

Dom Ćmińsk 394.50m2

ul. Światełek zab. wolnostojąca · działka: 1 617 m2 · 394.50 m2 Dom na sprzedaż Ćmińsk

9.99

2 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 717 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ćmińsk 394.50m2
Światełek
Ćmińsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2RjLzAxYjdkY2I2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bilcza 142.61m2, dom na sprzedaż

Dom Bilcza 142.61m2

zab. bliźniacza · działka: 433 m2 · 142.61 m2 Dom na sprzedaż Bilcza

9.99

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 234 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bilcza 142.61m2

Bilcza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzhmLzAxYjc4ZjRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Miedziana Góra 255.00m2, dom na sprzedaż

Dom Miedziana Góra 255.00m2

działka: 804 m2 · 255.00 m2 Dom na sprzedaż Miedziana Góra

9.99

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Miedziana Góra 255.00m2

Miedziana Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2E5LzAxYjdhOTMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kostomłoty Drugie 77.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kostomłoty Drugie 77.00m2

ul. Bugajska działka: 508 m2 · 77.00 m2 Dom na sprzedaż Kostomłoty Drugie

9.99

380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 935 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kostomłoty Drugie 77.00m2
Bugajska
Kostomłoty Drugie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2E5LzAxYjdhOTM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kołomań 166.90m2, dom na sprzedaż

Dom Kołomań 166.90m2

zab. bliźniacza · działka: 300 m2 · 166.90 m2 Dom na sprzedaż Kołomań

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 494 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kołomań 166.90m2

Kołomań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzRmLzAxYjc0ZmQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wolica 50.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wolica 50.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 5 800 m2 · 50.00 m2 Dom na sprzedaż Wolica

9.99

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wolica 50.00m2

Wolica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzRmLzAxYjc0ZmQ1XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ciekoty 40.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ciekoty 40.00m2

działka: 6 400 m2 · 40.00 m2 Dom na sprzedaż Ciekoty

9.99

320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ciekoty 40.00m2

Ciekoty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczukowice 149.88m2, dom na sprzedaż

Dom Szczukowice 149.88m2

zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 149.88 m2 Dom na sprzedaż Szczukowice

9.99

645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 303 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Szczukowice 149.88m2

Szczukowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzA0LzAxYjcwNDExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bilcza 149.88m2, dom na sprzedaż

Dom Bilcza 149.88m2

zab. bliźniacza · działka: 551 m2 · 149.88 m2 Dom na sprzedaż Bilcza

9.99

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 938 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bilcza 149.88m2

Bilcza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2Y1LzAxYjZmNTY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ciekoty 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ciekoty 300.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 023 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Ciekoty

9.99

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 967 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ciekoty 300.00m2

Ciekoty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzlkLzAxYjY5ZGNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bilcza 280.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bilcza 280.00m2

zab. bliźniacza · działka: 622 m2 · 280.00 m2 Dom na sprzedaż Bilcza

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 786 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bilcza 280.00m2

Bilcza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2Lzk1LzAxYjY5NWRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Piaseczna Górka 133.91m2, dom na sprzedaż

Dom Piaseczna Górka 133.91m2

działka: 0 m2 · 133.91 m2 Dom na sprzedaż Piaseczna Górka

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Piaseczna Górka 133.91m2

Piaseczna Górka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2Q1LzAxYjVkNThiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Piaseczna Górka 133.91m2, dom na sprzedaż

Dom Piaseczna Górka 133.91m2

działka: 0 m2 · 133.91 m2 Dom na sprzedaż Piaseczna Górka

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Piaseczna Górka 133.91m2

Piaseczna Górka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2Q1LzAxYjVkNThjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy