zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Ostrów Wielkopolski, os. Parcele Zacharzewskie - Strona 1

Domy na sprzedaż > Wielkopolskie > Ostrowski > Ostrów Wielkopolski

Sortuj:
Dom Ostrów Wielkopolski 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ostrów Wielkopolski 170.00m2

os. Parcele Zacharzewskie, ul. Traugutta zab. wolnostojąca · działka: 786 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

brak oceny

610 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 588 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ostrów Wielkopolski 170.00m2
Traugutta
Ostrów Wielkopolski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy