zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Myślenicki, - Strona 2

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Myślenicki

Sortuj:
Dom Glichów 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Glichów 200.00m2

działka: 2 200 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Glichów

brak oceny

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Glichów 200.00m2

Glichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kwapinka 64.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kwapinka 64.00m2

działka: 1 625 m2 · 64.00 m2 Dom na sprzedaż Kwapinka

brak oceny

565 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 828 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kwapinka 64.00m2

Kwapinka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 81.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 81.00m2

ul. Zacisze zab. szeregowa · działka: 26 m2 · 81.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Myślenice 81.00m2
Zacisze
Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zawada 299.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zawada 299.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 750 m2 · 299.00 m2 Dom na sprzedaż Zawada

brak oceny

1 999 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 689 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zawada 299.00m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzyszkowice 376.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krzyszkowice 376.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 700 m2 · 376.00 m2 Dom na sprzedaż Krzyszkowice

brak oceny

2 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 851 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzyszkowice 376.00m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1Njk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebunia 174.96m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebunia 174.96m2

zab. wolnostojąca · działka: 750 m2 · 174.96 m2 Dom na sprzedaż Trzebunia

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 515 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebunia 174.96m2

Trzebunia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stojowice 155.00m2, dom na sprzedaż

Dom Stojowice 155.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 155.00 m2 Dom na sprzedaż Stojowice

brak oceny

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 839 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Stojowice 155.00m2

Stojowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stojowice 155.00m2, dom na sprzedaż

Dom Stojowice 155.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 155.00 m2 Dom na sprzedaż Stojowice

brak oceny

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 839 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Stojowice 155.00m2

Stojowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzyszkowice 108.88m2, dom na sprzedaż

Dom Krzyszkowice 108.88m2

zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 108.88 m2 Dom na sprzedaż Krzyszkowice

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 338 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Krzyszkowice 108.88m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhMzQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zakliczyn 140.30m2, dom na sprzedaż

Dom Zakliczyn 140.30m2

zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 140.30 m2 Dom na sprzedaż Zakliczyn

9.99

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 477 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zakliczyn 140.30m2

Zakliczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RhLzAxYjlkYWYwXzE1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Osieczany 75.00m2, dom na sprzedaż

Dom Osieczany 75.00m2

działka: 288 m2 · 75.00 m2 Dom na sprzedaż Osieczany

brak oceny

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Osieczany 75.00m2

Osieczany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zawada 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zawada 275.00m2

działka: 1 200 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Zawada

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 451 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zawada 275.00m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Polanka 94.00m2, dom na sprzedaż

Dom Polanka 94.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 095 m2 · 94.00 m2 Dom na sprzedaż Polanka

brak oceny

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 734 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Polanka 94.00m2

Polanka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Osieczany 254.00m2, dom na sprzedaż

Dom Osieczany 254.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 250 m2 · 254.00 m2 Dom na sprzedaż Osieczany

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 677 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Osieczany 254.00m2

Osieczany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JjLzAxYjliYzU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 93.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 93.00m2

działka: 900 m2 · 93.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

9.99

645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 935 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Myślenice 93.00m2

Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNGJiXzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 250.00m2

Centrum, ul. gen. J. Wybickiego działka: 560 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

brak oceny

1 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 560 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Myślenice 250.00m2
gen. J. Wybickiego
Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2I1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łęki 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łęki 90.00m2

działka: 1 900 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Łęki

brak oceny

1 175 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 056 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łęki 90.00m2

Łęki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2FhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Głogoczów 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Głogoczów 130.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 086 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Głogoczów

brak oceny

835 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 423 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Głogoczów 130.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 200.00m2

Zarabie, ul. Bukowa działka: 0 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

brak oceny

3 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Myślenice 200.00m2
Bukowa
Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Yzc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wiśniowa 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wiśniowa 180.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Wiśniowa

brak oceny

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 383 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wiśniowa 180.00m2

Wiśniowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wierzbanowa 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wierzbanowa 400.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 6 400 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Wierzbanowa

brak oceny

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 475 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wierzbanowa 400.00m2

Wierzbanowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMDcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tokarnia 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tokarnia 170.00m2

działka: 1 367 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Tokarnia

9.99

1 160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 824 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Tokarnia 170.00m2

Tokarnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2FmLzAxYjVhZjU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzyszkowice 205.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krzyszkowice 205.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 100 m2 · 205.00 m2 Dom na sprzedaż Krzyszkowice

9.99

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 585 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Krzyszkowice 205.00m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU1LzAxYjk1NTAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzyszkowice 173.29m2, dom na sprzedaż

Dom Krzyszkowice 173.29m2

zab. bliźniacza · działka: 264 m2 · 173.29 m2 Dom na sprzedaż Krzyszkowice

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 328 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzyszkowice 173.29m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy