zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Mosina, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Wielkopolskie > Poznański > Mosina

Sortuj:
Dom Mosina 61.51m2, dom na sprzedaż

Dom Mosina 61.51m2

zab. bliźniacza · działka: 138 m2 · 61.51 m2 Dom na sprzedaż Mosina

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 364 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mosina 61.51m2

Mosina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mosina 236.90m2, dom na sprzedaż

Dom Mosina 236.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 988 m2 · 236.90 m2 Dom na sprzedaż Mosina

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 965 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mosina 236.90m2

Mosina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mosina 134.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mosina 134.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 940 m2 · 134.00 m2 Dom na sprzedaż Mosina

brak oceny

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 642 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mosina 134.00m2

Mosina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mosina 18.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mosina 18.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 318 m2 · 18.00 m2 Dom na sprzedaż Mosina

9.99

49 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 722 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Mosina 18.00m2

Mosina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzU3LzAxYjU1N2Q4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mosina 215.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mosina 215.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 522 m2 · 215.00 m2 Dom na sprzedaż Mosina

9.99

1 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 837 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Mosina 215.00m2

Mosina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2RjLzAxYjdkYzc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy