zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Lubuskie, - Strona 2

Domy na sprzedaż > Lubuskie

Sortuj:
Dom Piaski 175.00m2, dom na sprzedaż

Dom Piaski 175.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 9 000 m2 · 175.00 m2 Dom na sprzedaż Piaski

brak oceny

2 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 709 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Piaski 175.00m2

Piaski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kuźnik 128.28m2, dom na sprzedaż

Dom Kuźnik 128.28m2

zab. wolnostojąca · działka: 761 m2 · 128.28 m2 Dom na sprzedaż Kuźnik

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 331 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kuźnik 128.28m2

Kuźnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzE0LzAxYjkxNDczXzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kursko 107.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kursko 107.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 311 m2 · 107.00 m2 Dom na sprzedaż Kursko

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 009 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kursko 107.00m2

Kursko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMGU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lubiatów 226.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lubiatów 226.00m2

zab. bliźniacza · działka: 471 m2 · 226.00 m2 Dom na sprzedaż Lubiatów

brak oceny

680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 009 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lubiatów 226.00m2

Lubiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bożnów 237.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bożnów 237.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 237.00 m2 Dom na sprzedaż Bożnów

9.99

1 899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 013 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bożnów 237.00m2

Bożnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wschowa 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wschowa 140.00m2

ul. Żwirki i Wigury zab. wolnostojąca · działka: 597 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Wschowa

9.99

555 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 964 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wschowa 140.00m2
Żwirki i Wigury
Wschowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2Q4LzAxYjVkODNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żary 907.20m2, dom na sprzedaż

Dom Żary 907.20m2

działka: 28 267 m2 · 907.20 m2 Dom na sprzedaż Żary

9.99

8 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 369 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Żary 907.20m2

Żary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2RlLzAxYjRkZTEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sława 225.75m2, dom na sprzedaż

Dom Sława 225.75m2

zab. wolnostojąca · działka: 687 m2 · 225.75 m2 Dom na sprzedaż Sława

9.99

1 199 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 315 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Sława 225.75m2

Sława,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzc2LzAxYjg3NjAxXzBlLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tarnów Jezierny 125.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tarnów Jezierny 125.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 750 m2 · 125.00 m2 Dom na sprzedaż Tarnów Jezierny

9.99

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 392 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Tarnów Jezierny 125.00m2

Tarnów Jezierny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkyLzAxYjk5MjBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brójce 309.00m2, dom na sprzedaż

Dom Brójce 309.00m2

ul. Strażacka zab. wolnostojąca · działka: 1 179 m2 · 309.00 m2 Dom na sprzedaż Brójce

9.99

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 851 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Brójce 309.00m2
Strażacka
Brójce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EyLzAxYjlhMjg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Świdwowiec 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Świdwowiec 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 835 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Świdwowiec

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 929 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Świdwowiec 140.00m2

Świdwowiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdhLzAxYjk3YTcyXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Klenica 173.00m2, dom na sprzedaż

Dom Klenica 173.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 100 m2 · 173.00 m2 Dom na sprzedaż Klenica

9.99

659 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 809 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Klenica 173.00m2

Klenica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA1LzAxYjkwNWI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowe Biskupice 182.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowe Biskupice 182.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 600 m2 · 182.00 m2 Dom na sprzedaż Nowe Biskupice

9.99

1 320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 253 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Nowe Biskupice 182.00m2

Nowe Biskupice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA4LzAxYjkwODg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kargowa 212.97m2, dom na sprzedaż

Dom Kargowa 212.97m2

działka: 313 m2 · 212.97 m2 Dom na sprzedaż Kargowa

9.99

475 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 230 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kargowa 212.97m2

Kargowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM0LzAxYjkzNDFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielona Góra 263.35m2, dom na sprzedaż

Dom Zielona Góra 263.35m2

zab. wolnostojąca · działka: 617 m2 · 263.35 m2 Dom na sprzedaż Zielona Góra

9.99

1 060 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 025 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zielona Góra 263.35m2

Zielona Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMwLzAxYjkzMDA0XzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Budachów 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Budachów 170.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 600 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Budachów

9.99

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 471 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Budachów 170.00m2

Budachów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzEwLzAxYjkxMGRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łochowice 105.97m2, dom na sprzedaż

Dom Łochowice 105.97m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 900 m2 · 105.97 m2 Dom na sprzedaż Łochowice

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 190 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łochowice 105.97m2

Łochowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzQ3LzAxYjg0NzUwXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gubin 90.09m2, dom na sprzedaż

Dom Gubin 90.09m2

działka: 488 m2 · 90.09 m2 Dom na sprzedaż Gubin

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 649 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gubin 90.09m2

Gubin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAzLzAxYjkwMzUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gościm 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gościm 170.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Gościm

9.99

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gościm 170.00m2

Gościm,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Q3LzAxYjdkNzgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stypułów 182.00m2, dom na sprzedaż

Dom Stypułów 182.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 9 072 m2 · 182.00 m2 Dom na sprzedaż Stypułów

9.99

1 199 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 593 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Stypułów 182.00m2

Stypułów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzY4LzAxYjg2ODVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przylep 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przylep 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 856 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Przylep

9.99

1 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przylep 200.00m2

Przylep,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2U3LzAxYjdlNzA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Świdnica 218.51m2, dom na sprzedaż

Dom Świdnica 218.51m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 902 m2 · 218.51 m2 Dom na sprzedaż Świdnica

9.99

2 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 853 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Świdnica 218.51m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzM2LzAxYjQzNjRkXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielona Góra 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zielona Góra 120.00m2

Jędrzychów działka: 63 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Zielona Góra

9.99

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zielona Góra 120.00m2

Zielona Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzIzLzAxYjcyMzZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przylep 124.35m2, dom na sprzedaż

Dom Przylep 124.35m2

zab. wolnostojąca · działka: 773 m2 · 124.35 m2 Dom na sprzedaż Przylep

9.99

795 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 393 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przylep 124.35m2

Przylep,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzJkLzAxYjQyZGQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy