zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Lubuskie, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Lubuskie

Sortuj:
Dom Nowy Raduszec 205.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowy Raduszec 205.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 000 m2 · 205.00 m2 Dom na sprzedaż Nowy Raduszec

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 946 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nowy Raduszec 205.00m2

Nowy Raduszec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2Nzc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przytok 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przytok 80.00m2

ul. Lubuska zab. bliźniacza · działka: 170 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Przytok

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 488 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przytok 80.00m2
Lubuska
Przytok,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2Nzc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Janczewo 200.92m2, dom na sprzedaż

Dom Janczewo 200.92m2

zab. bliźniacza · działka: 525 m2 · 200.92 m2 Dom na sprzedaż Janczewo

brak oceny

469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 334 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Janczewo 200.92m2

Janczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Janczewo 131.87m2, dom na sprzedaż

Dom Janczewo 131.87m2

zab. bliźniacza · działka: 510 m2 · 131.87 m2 Dom na sprzedaż Janczewo

brak oceny

685 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 195 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Janczewo 131.87m2

Janczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gorzów Wielkopolski 210.28m2, dom na sprzedaż

Dom Gorzów Wielkopolski 210.28m2

Piaski/os. Piaski zab. wolnostojąca · działka: 1 619 m2 · 210.28 m2 Dom na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 561 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gorzów Wielkopolski 210.28m2

Gorzów Wielkopolski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pławin 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pławin 170.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 400 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Pławin

brak oceny

295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pławin 170.00m2

Pławin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łąków 154.71m2, dom na sprzedaż

Dom Łąków 154.71m2

zab. wolnostojąca · działka: 18 300 m2 · 154.71 m2 Dom na sprzedaż Łąków

brak oceny

695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 492 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łąków 154.71m2

Łąków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rakowo 94.37m2, dom na sprzedaż

Dom Rakowo 94.37m2

zab. bliźniacza · działka: 254 m2 · 94.37 m2 Dom na sprzedaż Rakowo

brak oceny

279 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 956 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rakowo 94.37m2

Rakowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sulęcin 247.80m2, dom na sprzedaż

Dom Sulęcin 247.80m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 227 m2 · 247.80 m2 Dom na sprzedaż Sulęcin

brak oceny

730 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 946 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sulęcin 247.80m2

Sulęcin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wysoka 199.50m2, dom na sprzedaż

Dom Wysoka 199.50m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 110 m2 · 199.50 m2 Dom na sprzedaż Wysoka

brak oceny

3 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 038 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wysoka 199.50m2

Wysoka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Chłopiny 57.00m2, dom na sprzedaż

Dom Chłopiny 57.00m2

działka: 1 032 m2 · 57.00 m2 Dom na sprzedaż Chłopiny

brak oceny

196 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 439 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Chłopiny 57.00m2

Chłopiny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowiny Wielkie 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowiny Wielkie 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 735 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Nowiny Wielkie

brak oceny

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 357 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nowiny Wielkie 140.00m2

Nowiny Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ciecierzyce 176.43m2, dom na sprzedaż

Dom Ciecierzyce 176.43m2

zab. wolnostojąca · działka: 728 m2 · 176.43 m2 Dom na sprzedaż Ciecierzyce

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 962 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ciecierzyce 176.43m2

Ciecierzyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ochla 131.85m2, dom na sprzedaż

Dom Ochla 131.85m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 131.85 m2 Dom na sprzedaż Ochla

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 205 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ochla 131.85m2

Ochla,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielona Góra 235.30m2, dom na sprzedaż

Dom Zielona Góra 235.30m2

zab. szeregowa · działka: 153 m2 · 235.30 m2 Dom na sprzedaż Zielona Góra

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 312 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielona Góra 235.30m2

Zielona Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Chotków 413.00m2, dom na sprzedaż

Dom Chotków 413.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 17 500 m2 · 413.00 m2 Dom na sprzedaż Chotków

9.99

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 390 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Chotków 413.00m2

Chotków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2U3LzAxYjdlNzNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowy Świat 80.42m2, dom na sprzedaż

Dom Nowy Świat 80.42m2

działka: 181 m2 · 80.42 m2 Dom na sprzedaż Nowy Świat

brak oceny

579 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nowy Świat 80.42m2

Nowy Świat,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przytok 149.49m2, dom na sprzedaż

Dom Przytok 149.49m2

zab. wolnostojąca · działka: 300 m2 · 149.49 m2 Dom na sprzedaż Przytok

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 669 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przytok 149.49m2

Przytok,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QxLzAxYjlkMTM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Swarzynice 191.23m2, dom na sprzedaż

Dom Swarzynice 191.23m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 548 m2 · 191.23 m2 Dom na sprzedaż Swarzynice

9.99

640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 347 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Swarzynice 191.23m2

Swarzynice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBmLzAxYjkwZjc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Błonie 156.00m2, dom na sprzedaż

Dom Błonie 156.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 5 563 m2 · 156.00 m2 Dom na sprzedaż Błonie

9.99

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 442 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Błonie 156.00m2

Błonie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzEzLzAxYjkxMzNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Janowo 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Janowo 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 600 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Janowo

brak oceny

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 490 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Janowo 100.00m2

Janowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNkLzAxYmEzZDE4XzBlLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Małomice 90.87m2, dom na sprzedaż

Dom Małomice 90.87m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 232 m2 · 90.87 m2 Dom na sprzedaż Małomice

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 053 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Małomice 90.87m2

Małomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYyLzAxYjk2MmMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szumiąca 215.00m2, dom na sprzedaż

Dom Szumiąca 215.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 859 m2 · 215.00 m2 Dom na sprzedaż Szumiąca

9.99

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 465 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Szumiąca 215.00m2

Szumiąca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ1LzAxYjk0NWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niedoradz 165.47m2, dom na sprzedaż

Dom Niedoradz 165.47m2

zab. wolnostojąca · działka: 964 m2 · 165.47 m2 Dom na sprzedaż Niedoradz

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 324 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niedoradz 165.47m2

Niedoradz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzQxLzAxYjg0MTBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy