zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Myślenicki, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Myślenicki

Sortuj:
Dom Głogoczów 208.00m2, dom na sprzedaż

Dom Głogoczów 208.00m2

działka: 1 000 m2 · 208.00 m2 Dom na sprzedaż Głogoczów

brak oceny

940 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 519 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Głogoczów 208.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zawada 156.63m2, dom na sprzedaż

Dom Zawada 156.63m2

działka: 821 m2 · 156.63 m2 Dom na sprzedaż Zawada

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 236 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zawada 156.63m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zawada 156.63m2, dom na sprzedaż

Dom Zawada 156.63m2

działka: 821 m2 · 156.63 m2 Dom na sprzedaż Zawada

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 236 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zawada 156.63m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zawada 156.63m2, dom na sprzedaż

Dom Zawada 156.63m2

działka: 821 m2 · 156.63 m2 Dom na sprzedaż Zawada

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 236 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zawada 156.63m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zawada 156.63m2, dom na sprzedaż

Dom Zawada 156.63m2

działka: 821 m2 · 156.63 m2 Dom na sprzedaż Zawada

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 236 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zawada 156.63m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zawada 156.63m2, dom na sprzedaż

Dom Zawada 156.63m2

działka: 821 m2 · 156.63 m2 Dom na sprzedaż Zawada

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 236 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zawada 156.63m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zawada 156.63m2, dom na sprzedaż

Dom Zawada 156.63m2

działka: 821 m2 · 156.63 m2 Dom na sprzedaż Zawada

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 236 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zawada 156.63m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzywaczka 172.41m2, dom na sprzedaż

Dom Krzywaczka 172.41m2

działka: 713 m2 · 172.41 m2 Dom na sprzedaż Krzywaczka

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 090 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzywaczka 172.41m2

Krzywaczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2MzVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzywaczka 148.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krzywaczka 148.00m2

działka: 1 050 m2 · 148.00 m2 Dom na sprzedaż Krzywaczka

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 426 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzywaczka 148.00m2

Krzywaczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MDJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zawada 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zawada 275.00m2

działka: 1 200 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Zawada

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 451 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zawada 275.00m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 250.00m2

Centrum, ul. gen. J. Wybickiego działka: 560 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

brak oceny

1 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 560 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Myślenice 250.00m2
gen. J. Wybickiego
Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łęki 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łęki 90.00m2

działka: 1 900 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Łęki

brak oceny

1 175 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 056 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łęki 90.00m2

Łęki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Głogoczów 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Głogoczów 130.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 086 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Głogoczów

brak oceny

835 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 423 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Głogoczów 130.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 200.00m2

Zarabie, ul. Bukowa działka: 0 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

brak oceny

3 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Myślenice 200.00m2
Bukowa
Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Węglówka 91.00m2, dom na sprzedaż

Dom Węglówka 91.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 91.00 m2 Dom na sprzedaż Węglówka

brak oceny

520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Węglówka 91.00m2

Węglówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Siepraw 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Siepraw 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Siepraw

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Siepraw 140.00m2

Siepraw,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMWRjXzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bysina 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bysina 220.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 168 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Bysina

brak oceny

1 340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 091 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bysina 220.00m2

Bysina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowa Wieś 76.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowa Wieś 76.00m2

działka: 6 004 m2 · 76.00 m2 Dom na sprzedaż Nowa Wieś

brak oceny

129 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 697 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nowa Wieś 76.00m2

Nowa Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzyszkowice 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krzyszkowice 260.00m2

działka: 1 825 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Krzyszkowice

brak oceny

1 820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzyszkowice 260.00m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czechówka 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czechówka 140.00m2

działka: 1 000 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Czechówka

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czechówka 140.00m2

Czechówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 255.50m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 255.50m2

ul. 3 Maja zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 255.50 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

brak oceny

598 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 341 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Myślenice 255.50m2
3 Maja
Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Poręba 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Poręba 120.00m2

działka: 697 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Poręba

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Poręba 120.00m2

Poręba,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Poręba 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Poręba 130.00m2

działka: 700 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Poręba

brak oceny

495 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 808 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Poręba 130.00m2

Poręba,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Glichów 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Glichów 200.00m2

działka: 2 200 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Glichów

brak oceny

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Glichów 200.00m2

Glichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy