Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Twoje Centrum Nieruchomości

61-622 Poznań

Naramowicka 47/117

telefon


email  admin@tcn.net.pl
strona www  www.tcn.net.pl

O nas

Twoje Centrum Nieruchomości - to największa w obszarze swojego działania sieć zrzeszająca biura obrotu nieruchomościami i indywidualnie pracujących pośredników w Polsce. Synonim niezawodności. Chcemy zaoferować naszym klientom największy dostęp do ofert nieruchomości w obrębie jednej firmy, kierujemy się zasadą – jeden pośrednik – wszystkie oferty. Dzięki temu obsługą naszych klientów i prezentacją różnych ofert zajmuje się jeden wybrany przez Klienta pośrednik, który mając dostęp do wszystkich ofert i znając potrzeby swojego klienta będzie mógł trafniej przygotować odpowiednią ofertę.

Działamy w oparciu o najwyższe standardy pracy, kierujemy się etyką i profesjonalizmem - chcąc być godnymi zaufania, jakim obdarzyli nas nasi Klienci.

Naszą misją poza wysoką jakością obsługi Klienta jest również zapewnienie naszym pośrednikom jak najlepszych warunków pracy, dając im dostęp do najnowocześniejszych narzędzi, czyniących ich pracę efektywniejszą i wygodniejszą, oraz oferując im najlepsze w kraju warunki współpracy. Wiemy, że zadowolony pośrednik będzie wkładał więcej serca w wykonywaną pracę a to przełoży się na satysfakcję naszych Klientów.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemhale i magazyny na wynajemdziałki na wynajemdomy na wynajem powiat Mińskimieszkania na sprzedaż powiat Tomaszowskimieszkania na wynajem gmina Węglinieclokale użytkowe na sprzedaż gmina Kamieńdomy na wynajem w Kamioncedomy na wynajem w Grudzielcudomy na wynajem w Zelgoszczy

Deweloperzy

);