Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Pegaz Nieruchomości

60-248 Poznań

Jarochowskiego 53

telefon tel.: (61) 661-46-20
tel.: (61) 639-08-01
fax: (61) 639-07-99


email  biuro@pegaz.nieruchomosci.pl
strona www  www.pegaz.nieruchomosci.pl

O nas

PEGAZ NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Poznaniu, ul. Jarochowskiego 53, prowadzi działalność na terenie Poznania oraz Wielkopolski.

Jesteśmy młodym, dynamicznie działającym, profesjonalnie przygotowanym zespołem, posiadamy Licencje Zawodowe Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 6712 i nr 13446 oraz ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej Seria E nr 0088342. Działamy zgodnie z Kodeksem oraz ze standardami zawodowymi.

Znajomość rynku nieruchomości, aktualnych tendencji rynkowych oraz przepisów prawa w powiązaniu z doświadczeniem sprawia, iż mamy wielu zadowolonych klientów.

  • Podstawowa dziedzina działalności firmy to pośrednictwo w obrocie nieruchomościami: w kupnie i sprzedaży oraz w wynajmie i najmie - domów, mieszkań , działek budowlanych, obiektów przemysłowych, lokali handlowych i innych.
  • Posiadamy bogaty zbiór ofert własnych, jak też zbiór ofert z między-biurowej bazy danych z poznańskiej i ogólnopolskiej sieci biur nieruchomości, z którymi prowadzimy profesjonalną współpracę.
  • Zapewniamy bardzo szeroką reklamę Państwa nieruchomości sprzedawanej za pośrednictwem naszego biura. Jest ona prezentowana zarówno na naszej własnej stronie internetowej, jak również na wszystkich liczących się serwisach internetowych, m.in. takich jak:

Gratka, Allegro, NajDom, WP, OtoDom, Interia, Onet, GiełdaNieruchomości, Domoklik, Domiporta, Trader, Anonse, Morizon, Newsweek, Money.pl, Budujemy.dom.pl, Oferty.net, nieruchomosci.inwestycje.pl, e-bezposrednio.pl, nieruchomosci.pl, zumi.pl oraz innych na które sukcesywnie rozszerzamy naszą reklamę.

  • W ramach nieruchomości komercyjnych zapewniamy fachową obsługę inwestorów krajowych i zagranicznych.
  • Realizujemy zlecenia indywidualne dotyczące wybranych i poszukiwanych nieruchomości.
  • Zapewniamy obsługę prawną, pewność i profesjonalność transakcji.
  • Oferujemy możliwość kontaktu z naszymi sprawdzonymi partnerami dot. obsługi prawnej ? Kancelarie Notarialne Kancelarie Adwokackie, Radców Prawnych,

jak również Doradców Finansowych ds. Inwestycji oraz Kredytów.

Kupującym oprócz dostępnej od zaraz szerokiej bazy aktualnych ofert, zapewniamy:

  • wyszukanie nieruchomości dopasowanej do indywidualnych potrzeb;
  • bezpieczeństwo transakcji dzięki stałej i fachowej opiece prawnej w ciągu całego procesu zakupu nieruchomości, do momentu objęcia jej w posiadanie;
  • pomoc w uzyskaniu kredytu.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o szczegóły i wysoki standard pracy.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniahale i magazyny do kupieniakamienice na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat M. Tarnobrzeglokale użytkowe na wynajem powiat Bocheńskidomy na sprzedaż gmina Kudowa-Zdrójmieszkania na sprzedaż gmina Bełżecmieszkania na wynajem w Warszowicachmieszkania na sprzedaż w Nowym Nadratowiedomy na sprzedaż w Dębiankach

Deweloperzy

);