Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: MINT PROPERTY S.C.

31-559 Kraków

Grzegórzecka 67h/174 (Wiślane Tarasy)

telefon tel.: 784-688-225
tel.: 505-452-950


email  zapytanie@mintproperty.pl
strona www  http://www.mintproperty.pl

O nas

Witamy na stronie firmy MINT PROPERTY

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Mamy jasną wizję rozwoju. Działamy we wszystkich sektorach rynku nieruchomości. Nasze biuro świadczy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz profesjonalne doradztwo kredytowe. Naszym klientom zapewniamy pełną obsługę prawną i notarialną oraz pomoc w uzyskaniu szybkiego i korzystnego kredytu. Współpracujemy z najlepszymi prawnikami i notariuszami. Nasze doświadczenie, wiedza i zaangażowanie tworzą prawdziwy kapitał naszej firmy.

Wysokie standardy obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości to podstawa naszego działania. Naszym atutem jest profesjonalna i rzetelna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Powierzone nam zadania wykonujemy z pasją, dbając o to, by nasi klienci byli zadowoleni.

Jesteśmy przekonani, że wspólnie będziemy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.

Zapraszamy do współpracy!

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemdomy do kupieniamieszkania na wynajemdomy na sprzedaż powiat M. Legnicadomy na wynajem powiat Kamiennogórskimieszkania na wynajem gmina Konstancin-Jeziornadomy na sprzedaż gmina Dobrzyń nad Wisłądomy na wynajem w Stefanowiznamieszkania na sprzedaż w Nowej Wolidomy na sprzedaż w Szydłowcu

Deweloperzy

);