Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: KORONA Nieruchomości

92-516 Łódź

Aleksandra Puszkina 80

telefon tel.: 721-60-80-20


email  biuro@korona-nieruchomosci.net
strona www  www.korona-nieruchomosci.net

O nas

Jesteśmy biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami działającym na łódzkim rynku. Wytyczyliśmy sobie ambitne zadania i cele aby zbudować bezkompromisową najwyższą jakość obsługi naszych Klientów. Gwarantujemy obsługę z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością, dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów. Jesteśmy lojalni i dyskretni w stosunku do naszych Klientów, ściśle przestrzegamy tajemnicy handlowej.

Wszystkie czynności dotyczące Państwa obsługi prowadzone są pod bezpośrednim nadzorem pośrednika, posiadającego licencję zawodową z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 17985, nadaną przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Służymy pomocą w sprzedaży, kupnie i najmie: mieszkań, domów, gruntów oraz nieruchomości komercyjnych. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, biorąc pod uwagę najbardziej wymagające oczekiwania. Bezwzględnie pomagamy w uzyskiwaniu niezbędnych do realizacji transakcji dokumentów. Sprawdzamy stan prawny i faktyczny nieruchomości. Przedstawiamy Państwu tylko aktualne oferty. Oferty prezentujemy w profesjonalny sposób, wykorzystując przy tym różne strony internetowe, profesjonalne programy i techniki.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do współpracy.
Katarzyna Smoczyńska

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażhale i magazyny do kupieniamieszkania na wynajem powiat Tczewskimieszkania na sprzedaż powiat Mrągowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Łodygowicemieszkania na sprzedaż gmina M. Radommieszkania na wynajem w Wymysłowiedomy na sprzedaż w Zawadachdomy na sprzedaż w Antoniew-Lubocha

Deweloperzy

);