Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: In-house Sp. z o.o.

53-333 Wrocław

Powstańców Śląskich 56d/6

telefon tel.: (71) 780-00-40
tel.: 508-384 -81
fax: (71) 780-00-41


email  firma@in-house.pl
strona www  www.in-house.pl

O nas

In-house Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą świadczącą usługi w zakresie rynku nieruchomości, powstałą z inicjatywy Katarzyny Maik, prawnika, absolwentki Uniwersytetu Wrocławskiego Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii, legitymującej się licencją zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 5583, nadaną przez Ministra Transportu i Budownictwa.

Wiele osób waha się w podjęciu decyzji o kupnie czy sprzedaży nieruchomości - obawiając się skomplikowanych formalności, a także konsekwencji wynikających z braku doświadczenia w badaniu stanu prawnego nieruchomości, będącej przedmiotem obrotu. Dlatego naszym celem i ambicją jest zapewnienie Państwu pełnej i rzetelnej obsługi na każdym etapie transakcji kupna-sprzedaży, bądź najmu nieruchomości.

Pragnąc wyjść naprzeciw potrzebom klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o profesjonalne doradztwo finansowe w zakresie kredytów hipotecznych. Dzięki pomocy doradcy kredytowego nie tracicie Państwo cennego czasu na wizyty w kilku instytucjach finansowych oraz na samodzielną analizę rozmaitych ofert. Poza tym, doradca kredytowy dopasuje ofertę kredytową do Państwa potrzeb i możliwości, co da pewność wyboru tej najkorzystniejszej.

Stawiając na kompleksową obsługę i zapewnienie bezpieczeństwa oferujemy również Państwu pomoc naszej zaufanej Kancelarii Brokerskiej w wyborze odpowiednio dobranej polisy ubezpieczeniowej na zabezpieczenie zaciągniętego kredytu hipotecznego. Dzięki obiektywnemu podejściu do oferowanych produktów, broker wskaże Państwu zalety i wady każdego rozwiązania.

Gwarantujemy Państwu dobrze zaplanowany i sprawdzony w praktyce proces obrotu nieruchomościami, zarówno mieszkalnymi, jak i komercyjnymi, w którym kładziemy szczególny nacisk na analizę jego stanu prawnego. Oferujemy kompleksową obsługę transakcji sprzedaży, kupna, zamiany, wynajmu i najmu, a ponadto doradztwo inwestycyjne i prawne. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zapewniamy fachową obsługę w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zarząd In-house Sp. z o.o.

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniagaraże do kupieniadziałki na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Braniewskimieszkania na wynajem powiat Milickidomy na wynajem gmina Trojanówmieszkania na wynajem gmina Stąporkówdomy na wynajem w Kosiniedomy na sprzedaż w Świerszczowiemieszkania na wynajem w Ostrowie Szlacheckim

Deweloperzy

);