Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: In-house Sp. z o.o.

53-333 Wrocław

Powstańców Śląskich 56d/6

telefon tel.: (71) 780-00-40
tel.: 508-384 -81
fax: (71) 780-00-41


email  firma@in-house.pl
strona www  www.in-house.pl

O nas

In-house Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą świadczącą usługi w zakresie rynku nieruchomości, powstałą z inicjatywy Katarzyny Maik, prawnika, absolwentki Uniwersytetu Wrocławskiego Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii, legitymującej się licencją zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 5583, nadaną przez Ministra Transportu i Budownictwa.

Wiele osób waha się w podjęciu decyzji o kupnie czy sprzedaży nieruchomości - obawiając się skomplikowanych formalności, a także konsekwencji wynikających z braku doświadczenia w badaniu stanu prawnego nieruchomości, będącej przedmiotem obrotu. Dlatego naszym celem i ambicją jest zapewnienie Państwu pełnej i rzetelnej obsługi na każdym etapie transakcji kupna-sprzedaży, bądź najmu nieruchomości.

Pragnąc wyjść naprzeciw potrzebom klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o profesjonalne doradztwo finansowe w zakresie kredytów hipotecznych. Dzięki pomocy doradcy kredytowego nie tracicie Państwo cennego czasu na wizyty w kilku instytucjach finansowych oraz na samodzielną analizę rozmaitych ofert. Poza tym, doradca kredytowy dopasuje ofertę kredytową do Państwa potrzeb i możliwości, co da pewność wyboru tej najkorzystniejszej.

Stawiając na kompleksową obsługę i zapewnienie bezpieczeństwa oferujemy również Państwu pomoc naszej zaufanej Kancelarii Brokerskiej w wyborze odpowiednio dobranej polisy ubezpieczeniowej na zabezpieczenie zaciągniętego kredytu hipotecznego. Dzięki obiektywnemu podejściu do oferowanych produktów, broker wskaże Państwu zalety i wady każdego rozwiązania.

Gwarantujemy Państwu dobrze zaplanowany i sprawdzony w praktyce proces obrotu nieruchomościami, zarówno mieszkalnymi, jak i komercyjnymi, w którym kładziemy szczególny nacisk na analizę jego stanu prawnego. Oferujemy kompleksową obsługę transakcji sprzedaży, kupna, zamiany, wynajmu i najmu, a ponadto doradztwo inwestycyjne i prawne. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zapewniamy fachową obsługę w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zarząd In-house Sp. z o.o.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemhale i magazyny na sprzedażdomy na zamianędomy na sprzedaż powiat Choszczeńskidomy na wynajem powiat Kościańskimieszkania na sprzedaż gmina Końskowolalokale użytkowe na wynajem gmina Miasteczko Śląskiemieszkania na sprzedaż w Karczedomy na sprzedaż w Wola Łaskadomy na wynajem w Klęcinko

Deweloperzy

);