Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Gephouse Nieruchomości

60-808 Poznań

Zeylanda 7/5

telefon tel.: (061) 843 55 54
tel.: (061) 843 93 00
fax: (061) 843 93 01


email  info@gephouse.pl
strona www  www.gephouse.pl

O nas

Gephouse Nieruchomości uczestniczy w transakcjach sprzedaży, zakupu, wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Służymy radą i doradzamy jak poruszać się na rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Możesz zawsze na nas liczyć gdy oczekujesz od swojego agenta trafnych opini, dobrych rad. Służymy radą i pomocą od pierwszego kontaktu aż do finalizacji transakcji. Twój partner w nieruchomościach.

Nasza oferta:
Twój partner w nieruchomościach, na nas zawsze możesz liczyć doradzamy i jesteśmy dla Ciebie drogowskazem na Wielkopolskim rynku nieruchomości. zapraszamy do współpracy.

Numer licencji zawodowej:
Nasza licencja zawodowa to 6462

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciahale i magazyny do kupieniadziałki na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Poddębickilokale użytkowe na sprzedaż powiat Rawickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Wilkowicemieszkania na sprzedaż gmina Milejówdomy na wynajem w Łaskarzewiedomy na sprzedaż w Starym Kobyliniedomy na sprzedaż w Rzecinie

Deweloperzy

);