Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Gephouse Nieruchomości

60-808 Poznań

Zeylanda 7/5

telefon tel.: (061) 843 55 54
tel.: (061) 843 93 00
fax: (061) 843 93 01


email  info@gephouse.pl
strona www  www.gephouse.pl

O nas

Gephouse Nieruchomości uczestniczy w transakcjach sprzedaży, zakupu, wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Służymy radą i doradzamy jak poruszać się na rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Możesz zawsze na nas liczyć gdy oczekujesz od swojego agenta trafnych opini, dobrych rad. Służymy radą i pomocą od pierwszego kontaktu aż do finalizacji transakcji. Twój partner w nieruchomościach.

Nasza oferta:
Twój partner w nieruchomościach, na nas zawsze możesz liczyć doradzamy i jesteśmy dla Ciebie drogowskazem na Wielkopolskim rynku nieruchomości. zapraszamy do współpracy.

Numer licencji zawodowej:
Nasza licencja zawodowa to 6462

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajeminne nieruchomości na zamianęinne nieruchomości do kupieniamieszkania na wynajem powiat M. Olsztynmieszkania na wynajem powiat Limanowskidomy na wynajem gmina Strzeleczkimieszkania na sprzedaż gmina Międzychóddomy na wynajem w Józefowiemieszkania na wynajem w Kłobukowiedomy na wynajem w Stocku

Deweloperzy

);