Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Biuro Nieruchomości ARKA

34-730 Mszana Dolna

M. Kolbego 24b

telefon tel.: 18 33 10 759
tel.: 880 558 481


email  biuro.arka@op.pl
strona www  www.nieruchomosci-arka.pl

O nas

Biuro obrotu Nieruchomościami „ARKA” w Mszanie Dolnej świadczy usługi w zakresie pośrednictwa przy sprzedaży, kupnie, wynajmie, najmie wszelkiego rodzaju nieruchomości tak dla osób fizycznych jak i dla firm. Poza tym pomagamy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego jaki Państwo chcieliby uzyskać na zakup wymarzonej nieruchomości.

W swojej pracy kierujemy się rzetelnością i uczciwością wobec naszego klienta. Odnosimy się do potrzeb każdego klienta indywidualnie oraz staramy się realizować powierzone nam zadania w jak najkrótszym czasie. Zadowolenie naszych klientów z jakości wykonanych przez nas usług jest dla nas najważniejsze i jest naszą najlepszą wizytówką.

Posiadamy oferty nieruchomości przede wszystkim z pięknych i czystych ekologicznie okolic Mszany Dolnej, Rabki-Zdrój, Limanowej oraz Myślenic.

W swojej ofercie mamy także ogłoszenia z Krakowa i jego okolic ponieważ naszym partnerem jest biuro nieruchomości „Południe” z siedzibą w Krakowie.

Posiadamy uprawnienia do wykonywania zawodu „Pośrednika w obrocie nieruchomościami” nadane przez Ministra Infrastruktury, nr. licencji zawodowej 7803.

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej za szkody mogące wyniknąć w trakcie wykonywania czynności zawodowych pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażhale i magazyny do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Sandomierskimieszkania na sprzedaż powiat Szydłowieckilokale użytkowe na wynajem gmina Raczkilokale użytkowe na wynajem gmina Brąszewicedomy na wynajem w Tur Górnydomy na wynajem w Zalesiemieszkania na sprzedaż w Michałów-Reginowie

Deweloperzy

);