Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Apartament Nieruchomości

60-324 Poznań

Marcelińska 62/19

telefon tel.: (61) 221-98-12
fax: (61) 221-98-13


email  biuro@apartament.net.pl
strona www  www.apartament.net.pl

O nas


Silną markę buduje się wytaczając nieprzekraczalne granice, konsekwentnie i ciągle się ich trzymając, nie przez kilka, lecz kilkadziesiąt lat”. A.Ries, L.Ries


Apartament Nieruchomości to firma z tradycjami. Wiemy, że nic nie buduje zaufania Klientów tak, jak oparcie na solidnych fundamentach długoletniego doświadczenia i kompetencji naszych pracowników. Inwestycja w nieruchomość to inwestycja na lata. Dlatego też staramy się, by czas ten minął w poczuciu dobrze podjętych decyzji.

Operujemy na rynku nieruchomości już od 10 lat i cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszej oferty. Tak, aby jak najbardziej odpowiadała ona potrzebom naszych Klientów. Nasi Przedstawiciele dbają o to, by przez cały proces przebiegu transakcji Klient czuł, że jest w dobrych rękach. Osiągamy to poprzez nieustanny kontakt i relacje opierające się na zasadach partnerstwa i wzajemnej współpracy.

Rozumiemy zasadę, że Firma opiera się na ludziach, którzy ją tworzą. Wszyscy nasi Przedstawiciele i Współpracownicy to doświadczeni specjaliści w swoich dziedzinach. Cieszą się doskonałą opinią w reprezentowanych przez siebie branżach i cały czas aktywnie na nią pracują. W odróżnieniu od innych firm, nasi Przedstawiciele i Agenci żywo interesują się Klientem. Wiemy, że każdy przypadek jest inny, tak jak różne są nieruchomości. Dlatego też staramy się, jak najlepiej dopasować do potrzeb naszych Klientów.

Przez 10 lat naszej działalności na lubuskim rynku nieruchomości zyskaliśmy zaufanie setek osób, od działających na szeroką skalę deweloperów po osoby, które po prostu szukają swoich wymarzonych czterech kątów. Żadne zlecenie nie jest dla nas ani za duże, ani za małe. Oferujemy kompleksowe usługi, obejmujące wszystkie aspekty związane z sprzedażą, wynajmem i kupnem nieruchomości. Obecnie ułatwiamy nawet wzięcie kredytu hipotecznego na sfinansowanie zakupu w 22 największych bankach w Polsce.

Naszą dewizą jest ciągły rozwój i sięganie poza wytyczone granice. Stwarzamy podstawy pod ogólnopolską sieć pośrednictwa sprzedaży i kupna nieruchomości tak, by jak najwięcej osób mogło skorzystać z naszego profesjonalizmu i doświadczenia.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażdziałki do kupieniamieszkania na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat Sępoleńskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Łaskidomy na wynajem gmina Brzoziemieszkania na wynajem gmina Przedbórzmieszkania na sprzedaż w Matejkachmieszkania na wynajem w Lipniakudomy na wynajem w Bronisławce

Deweloperzy

);