Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Artykuły Artykuły

Terra Casa S.A. nagrodzona za innowacyjność

Terra Casa S.A. nagrodzona za innowacyjność

Terra Casa S.A. otrzymała prestiżową nagrodę „Innowatory Wprost 2017” w kategorii budownictwo.

Podstawą do przyznania tego tytułu są innowacje i rozwiązania zastosowane w projektach mieszkaniowych Art Deco Apartamenty na Woli w Warszawie i NY Residence w Krakowie.

Obie wyróżnione inwestycje Terra Casa realizowane są w wysokim standardzie wykończenia zawierającym ultranowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak na przykład biometryczna kontrola dostępu do budynku, inteligentne systemy sterujące funkcjami mieszkania, światłowody doprowadzone do każdego apartamentu, czy też stacje ładowania pojazdów elektrycznych w garażu podziemnym. Wyróżnienie obejmuje również zaawansowane rozwiązania budowlane oraz innowacyjny sposób prowadzenia inwestycji realizowany poprzez nowatorskie podejście do pozycjonowania ich na rynku krajowym i zagranicznym.

Art Deco Apartamenty na Woli
Art Deco Apartamenty na Woli - wizualizacja


Terra Casa S.A. od lat znana jest w Warszawie i Krakowie z realizacji innowacyjnych inwestycji oraz przywiązania do jakości i detali. Na bieżąco śledzimy światowe trendy, a w realizowanych przez nas obiektach wprowadzamy zaawansowane technologie i ultranowoczesne rozwiązania. Z drugiej strony, aby skutecznie dotrzeć do świadomości naszych klientów, efektywnie łączymy know-how i doświadczenie z pracy w grupie Rockefeller oraz najnowsze trendy i innowacje. Dostarczamy produkt o wysokiej jakości dzięki czemu tworzymy dodatkową wartość dla naszych mieszkańców – powiedział Artur Tłustochowski, Prezes Zarządu Terra Casa S.A. podczas tegorocznej gali wręczenia nagród w Hotelu InterContinental w Warszawie.

 

NY Residence w Krakowie - wizualizacja 
NY Residence w Krakowie - wizualizacja


INNOWATORY WPROST to nagroda przyznawana od 2011 r. W latach 2011-2013 nagrody były przyznawane na podstawie „Listy 500 najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw” opracowywanej przez zespół Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Od 2014 r. podstawą do wyróżnienia tych, którzy inwestują w innowacje, jest autonomiczne badanie Innovation Research. Statuetki Innowatorów trafiają do najlepszych firm w najbardziej dynamicznych sektorach polskiej gospodarki, m.in. farmacji, energetyce, przemyśle, budownictwie, telekomunikacji, finansach oraz nauce.

O INWESTORZE:

Terra Casa S.A. jest inwestorem i deweloperem działającym od ponad 20 lat na rynku nieruchomości. Spółka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej TC Forum i implementuje w swoich strukturach międzynarodowe wzorce i doświadczenia. Dzięki współpracy z bankami, funduszami i instytucjami o globalnym zasięgu, efektywnie pozyskuje finansowanie realizowanych projektów. Terra Casa realizuje nowoczesne, wielofunkcyjne i mieszkaniowe przedsięwzięcia z zakresu zrównoważonego rozwoju. Spółka posiada swoje oddziały w Warszawie i Krakowie oraz wybiera projekty znajdujące się w unikalnych lokalizacjach lub w centrach miast. W procesie inwestycyjnym dba o atrakcyjny wygląd bryły, wysoki standard wykończenia, bezpieczeństwo i funkcjonalność wnętrz tak, aby zapewnić mieszkańcom i użytkownikom atrakcyjne miejsce do życia i pracy. Tworzy dodatkową wartość, którą bardzo cenią sobie klienci.

 

Źródło: Terra Casa TC Forum Capital Group | 2017-10-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

powrót do listy artykułów

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemlokale użytkowe do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Grajewskilokale użytkowe na wynajem powiat Sochaczewskilokale użytkowe na wynajem gmina M. Jelenia Góramieszkania na wynajem gmina M. Olsztynmieszkania na wynajem w Wędrogowiedomy na wynajem w Pruskidomy na wynajem w Bronowicach

Deweloperzy

);