Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Artykuły Artykuły

Raport cenowy nieruchomości na wynajem 05|2023|Szczecin

raport-cenowy-nieruchomosci-na-wynajem-05-2023-szczecin
Raport cenowy nieruchomości na wynajem 05|2023|Szczecin

Dobra wiadomość dla osób poszukujących mieszkania na wynajem w Szczecinie! Według najnowszego raportu RONiN24.pl ceny za średniej wielkości lokale już drugi kwartał z rzędu ulegają obniżeniu. I kwartał bieżącego roku to stawka 44 zł za 1 mkw. – teraz 43 zł.

ronin24.pl

 

Źródło: RONiN24.pl | 2023-05-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

powrót do listy artykułów

Komentarze (1)

Claudia Klein ⋅ 29-05-2023 | 00:12

Witamy w Spotcap Global Financial Services. Nazywam się Claudia Klein i jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym. Oferuję wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub wyślij SMS-a na WhatsApp pod numerem: +31642117819 | i mieć pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro i udzielamy pożyczek o niskim oprocentowaniu 3% rocznie. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.

Pokaż wszystkie komentarze (1)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemmieszkania na zamianędziałki na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Chrzanowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Bytowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Włocławekmieszkania na sprzedaż gmina Brzeg Dolnydomy na sprzedaż w Huta-Strzelcachdomy na sprzedaż w Brodowiedomy na sprzedaż w Łagiewnikach

Deweloperzy