Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Rynek komercyjny
Projekty domów
Rodzaj nieruchomości
Rodzaj transakcji
Powierzchnia (m2)
Cena
Pokoje
Miejscowość lub region
Dzielnice i ulice
Okolice
MÓJ KRN
DWUTYGODNIK „KRAKOWSKI RYNEK NIERUCHOMOŚCI”
Komu posłuży FMnW?
Deweloperzy radzą sobie bez pomocy państwa
Zmiana ustawy o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego
Obiektywna wycena wartości
pobierz bezpłatne e-wydanie
wiadomość dnia
Narodowy Bank Szwajcarii podjął decyzję o wprowadzeniu ujemnej stopy procentowej depozytów. To dobra wiadomość dla osób spłacających kredyty we frankach.
Sejm odrzucił projekt wprowadzenia poprawek do Konstytucji RP w punktach odnoszących się do sytuacji własnościowej Lasów Państwowych.
Fundusz Mieszkań na Wynajem będzie surowo oceniał przypadki uchybień ze strony najemców, m.in. nieprzestrzeganie zasad użytkowania lokalu.
Prezydent zgłosił do Sejmu projekt nowelizacji ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych, który na celu ułatwienie procesu odrolnienia gruntów w określonych przypadkach.
Interesy polskiej branży nieruchomościowej, np. dotyczące wprowadzenia Europejskiej Legitymacji Zawodowej, będą skuteczniej reprezentowane przed instytucjami unijnymi.
Wrocławskie Nadodrze egzamin rewitalizacyjny zdało na „piątkę z plusem”. W jego ślady wkrótce pójdzie Przedmieście Oławskie.
Aby określić od czego zależy ostateczna wysokość ceny nowego mieszkania brutto, należy ustalić główne składowe ceny modelowego metra kwadratowego.
zobacz cały dział
Jeśli interesuje Cię szeroko pojęty rynek nieruchomości lub po prostu atrakcyjne mieszkania, Kraków jest ośrodkiem Twojej działalności lub wymarzonym miejscem zamieszkania, koniecznie zapoznaj się z ofertą KRN. Na naszej stronie zobaczyć można mieszkania i domy na sprzedaż, Kraków w wielu architektonicznych odsłonach oraz aktualności prawne i gospodarcze. Dzięki współpracy z szeroką gamą partnerów, jesteśmy zawsze na bieżąco, zapewniając profesjonalną informację, atrakcyjne mieszkania na sprzedaż, krakowskie nowinki z magistratu i wiele innych. KRN – domy i mieszkania na sprzedaż, Kraków. Zapraszamy!
Ogrody Krakowskie to dwa budynki, w murach których inwestor przewidział mieszkania o różnorodnym metrażu i różnym układzie wnętrz.

Katedra Akustyki i Multimediów Politechniki Wrocławskiej sprawdziła izolacyjność akustyczną bloków wapienno-piaskowych wykorzystanych do budowy osiedla Colore.

OFERTY Z RYNKU WTÓRNEGO
sprzedaż - dom Kraków 153,00 m2 360 m2 485 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - mieszkanie Kraków 44,00 m2 / 1 pok. 350 000 PLN
zobacz ofertę
wynajem - mieszkanie Kraków 33,00 m2 / 2 pok. 1 150 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - mieszkanie Kraków 17,00 m2 / 1 pok. 160 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - dom Kraków 100,00 m2 300 m2 499 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - dom Kraków 240,00 m2 250 m2 750 000 PLN
zobacz ofertę
WEŹ UDZIAŁ W SONDZIE
Czy okres świąteczno-noworoczny jest według Ciebie dobrym czasem na zakup mieszkania?
 
zobacz wcześniejsze sondy
ZAPISZ SIĘ DO BIULETYNU
W darmowym biuletynie KRN.pl co tydzień
otrzymasz najświeższe informacje.
Zobacz przykładowy biuletyn.