Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Rynek komercyjny
Projekty domów
Rodzaj nieruchomości
Rodzaj transakcji
Powierzchnia (m2)
Cena
Pokoje
Miejscowość lub region
Dzielnice i ulice
Okolice
MÓJ KRN
DWUTYGODNIK „KRAKOWSKI RYNEK NIERUCHOMOŚCI”
Złote Sokoły 2014 – uhonorowani najlepsi
Sytuacja na rynku loftów w Polsce
Historie krakowskich kamienic (cz. IX)
pobierz bezpłatne e-wydanie
wiadomość dnia
Deweloperzy domagają się zmian w polskim ustawodawstwie. Problem stanowią przepisy odnoszące się do stosunku powierzchni projektowanej do wybudowanej.
Największą sprzedaż mieszkań odnotowano w ubiegłym roku w Krakowie, Warszawie, Łodzi i Gdańsku – czytamy w najnowszym raporcie „Obrót nieruchomościami w 2013 r.”
Niskie stopy procentowe już spowodowały zmiany na rynku nieruchomości. Eksperci zwracają uwagę przede wszystkim na wzrost liczby sprzedanych mieszkań.
Po 2 miesiącach od wydania wyroku unieważniającego uchwałę antysmogową, Wojewódzki Sąd Administracyjny przedstawił pisemne uzasadnienie swojej decyzji.
Dla tych, którzy pragną odrobinę przełamać polską tradycję i spędzić pierwszą listopadową noc w nietypowy sposób, dobrą wskazówką będzie zwrócenie uwagi na wszelkie charakterystyczne dodatki.
Nawet co piąty zainteresowany kredytem mieszkaniowym, czyli ponad 30 tys. osób, będzie miał problem z pożyczeniem pieniędzy na mieszkanie.
Widok na Wawel stanowi dodatkowy, lokalny walor, który nierzadko podnosi atrakcyjność nieruchomości położonej w Krakowie.
zobacz cały dział
Jeśli interesuje Cię szeroko pojęty rynek nieruchomości lub po prostu atrakcyjne mieszkania, Kraków jest ośrodkiem Twojej działalności lub wymarzonym miejscem zamieszkania, koniecznie zapoznaj się z ofertą KRN. Na naszej stronie zobaczyć można mieszkania i domy na sprzedaż, Kraków w wielu architektonicznych odsłonach oraz aktualności prawne i gospodarcze. Dzięki współpracy z szeroką gamą partnerów, jesteśmy zawsze na bieżąco, zapewniając profesjonalną informację, atrakcyjne mieszkania na sprzedaż, krakowskie nowinki z magistratu i wiele innych. KRN – domy i mieszkania na sprzedaż, Kraków. Zapraszamy!
Ogrody Krakowskie to dwa budynki, w murach których inwestor przewidział mieszkania o różnorodnym metrażu i różnym układzie wnętrz.

Katedra Akustyki i Multimediów Politechniki Wrocławskiej sprawdziła izolacyjność akustyczną bloków wapienno-piaskowych wykorzystanych do budowy osiedla Colore.

OFERTY Z RYNKU WTÓRNEGO
wynajem - mieszkanie Kraków
zobacz ofertę
sprzedaż - działka Kraków 2 716 m2 499 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - dom Kraków 198,97 m2 2 916 m2 499 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - działka inna Kraków 1 045 m2 1 400 000 PLN
zobacz ofertę
wynajem - lokal Kraków 32,00 m2 1 100 PLN
zobacz ofertę
wynajem - lokal Kraków 26,00 m2 1 000 PLN
zobacz ofertę
WEŹ UDZIAŁ W SONDZIE
Jak oceniasz obligatoryjność posiadania od 2015 r. 10-procentowego wkładu własnego na etapie starania się o kredyt hipoteczny?
 
zobacz wcześniejsze sondy
ZAPISZ SIĘ DO BIULETYNU
W darmowym biuletynie KRN.pl co tydzień
otrzymasz najświeższe informacje.
Zobacz przykładowy biuletyn.