Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Rynek komercyjny
Projekty domów
Rodzaj nieruchomości
Rodzaj transakcji
Powierzchnia (m2)
Cena
Pokoje
Miejscowość lub region
Dzielnice i ulice
Okolice
MÓJ KRN
DWUTYGODNIK „KRAKOWSKI RYNEK NIERUCHOMOŚCI”
Wszystko o programie MdM
Rozwód a wspólne mieszkanie
Odwrócona hipoteka
pobierz bezpłatne e-wydanie
wiadomość dnia
W marcu br. przedsiębiorcy mniej optymistycznie niż w poprzednim miesiącu oceniają ogólny klimat koniunktury w budownictwie.
Sejm rozpatrzył w pierwszym czytaniu projekt tzw. małej ustawy reprywatyzacyjnej, która ma uregulować sytuację nieruchomości objętych dekretem Bieruta.
Sejm przyjął prezydencki projekt wzmocnienia narzędzi ochrony krajobrazu, który zmienia m.in. zasady sporządzania audytu krajobrazowego.
Spór o tzw. dekret Bieruta przybiera na sile. Nie wszystkim podoba się senacki projekt ustawy w tej sprawie.
Obrót nieruchomościami jest sformalizowany (wymaga zachowania formy aktu notarialnego oraz dokonania wpisów w księgach wieczystych) i wiąże się z szeregiem opłat.
Aby adaptacja starego domu nie okazała się tylko ideą, która w żaden sposób nie przystaje do rzeczywistości, warto dokładnie rozważyć kilka aspektów tego rodzaju inwestycji.
Obserwując oprocentowanie lokat bankowych, wykresy giełdowe coraz większa liczba osób zaczyna inwestować w nieruchomości jako pewną przystań w niepewnych czasach.
zobacz cały dział
Jeśli interesuje Cię szeroko pojęty rynek nieruchomości lub po prostu atrakcyjne mieszkania, Kraków jest ośrodkiem Twojej działalności lub wymarzonym miejscem zamieszkania, koniecznie zapoznaj się z ofertą KRN. Na naszej stronie zobaczyć można mieszkania i domy na sprzedaż, Kraków w wielu architektonicznych odsłonach oraz aktualności prawne i gospodarcze. Dzięki współpracy z szeroką gamą partnerów, jesteśmy zawsze na bieżąco, zapewniając profesjonalną informację, atrakcyjne mieszkania na sprzedaż, krakowskie nowinki z magistratu i wiele innych. KRN – domy i mieszkania na sprzedaż, Kraków. Zapraszamy!
Ogrody Krakowskie to dwa budynki, w murach których inwestor przewidział mieszkania o różnorodnym metrażu i różnym układzie wnętrz.

Katedra Akustyki i Multimediów Politechniki Wrocławskiej sprawdziła izolacyjność akustyczną bloków wapienno-piaskowych wykorzystanych do budowy osiedla Colore.

OFERTY Z RYNKU WTÓRNEGO
sprzedaż - mieszkanie Kraków 48,80 m2 / 3 pok. 269 000 PLN
zobacz ofertę
wynajem - mieszkanie Kraków 52,00 m2 / 2 pok. 1 250 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - dom Kraków 135,00 m2 590 m2 450 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - mieszkanie Kraków 60,00 m2 / 3 pok. 340 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - dom Kraków 198,00 m2 600 m2 450 000 PLN
zobacz ofertę
wynajem - mieszkanie Kraków 46,00 m2 / 1 pok. 1 150 PLN
zobacz ofertę
WEŹ UDZIAŁ W SONDZIE
Którą opcję byś wybrał?
 
zobacz wcześniejsze sondy
ZAPISZ SIĘ DO BIULETYNU
W darmowym biuletynie KRN.pl co tydzień
otrzymasz najświeższe informacje.
Zobacz przykładowy biuletyn.