Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Rynek komercyjny
Projekty domów
Rodzaj nieruchomości
Rodzaj transakcji
Powierzchnia (m2)
Cena
Pokoje
Miejscowość lub region
Dzielnice i ulice
Okolice
MÓJ KRN
DWUTYGODNIK „KRAKOWSKI RYNEK NIERUCHOMOŚCI”
Podpisywanie umowy deweloperskiej (cz. I)
O sprzedaży nieruchomości z VAT może decydować zamiar
Pośrednik ze znakiem jakości
pobierz bezpłatne e-wydanie
wiadomość dnia
Urząd Miasta Krakowa zaprzecza doniesieniom prasowym dotyczącym zwiększenia kosztów przerwanych starań o organizację Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022.
Wojewódzki Konserwator Zabytków nie zgadza się na rozpoczęcie remontu Placu Mariackiego. Zastrzeżenia dotyczą przede wszystkim wyboru materiałów budowlanych.
Stowarzyszenie Domów i Mieszkań zaprasza na kolejną Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań, która odbędzie się w dniach 6-7 września br.
Członkowie Komisji Mieszkalnictwa wydali pozytywną opinię na temat projektu uchwały wprowadzającej zmiany do zasad wynajmu lokali komunalnych.
Na rynku nieruchomości wakacje to okres, kiedy dominują transakcje wynajmu „mieszkań studenckich”. O czym należy pamiętać, szukając odpowiedniego dla siebie mieszkania? Jakie czynniki brać pod uwagę?
Projekt reguluje sposób ustalania wysokości wkładu oraz zwracanej wartości wkładu w przypadku, gdy lokal mieszkalny nie podlega zbyciu w drodze przetargu.
W przypadku kamienic pod Stańczykiem i Tureckiej ważne jest przede wszystkim to, komu zawdzięczają swoją formę i dla kogo przez wiele lat były domem.
zobacz cały dział
Jeśli interesuje Cię szeroko pojęty rynek nieruchomości lub po prostu atrakcyjne mieszkania, Kraków jest ośrodkiem Twojej działalności lub wymarzonym miejscem zamieszkania, koniecznie zapoznaj się z ofertą KRN. Na naszej stronie zobaczyć można mieszkania i domy na sprzedaż, Kraków w wielu architektonicznych odsłonach oraz aktualności prawne i gospodarcze. Dzięki współpracy z szeroką gamą partnerów, jesteśmy zawsze na bieżąco, zapewniając profesjonalną informację, atrakcyjne mieszkania na sprzedaż, krakowskie nowinki z magistratu i wiele innych. KRN – domy i mieszkania na sprzedaż, Kraków. Zapraszamy!
Ogrody Krakowskie to dwa budynki, w murach których inwestor przewidział mieszkania o różnorodnym metrażu i różnym układzie wnętrz.

Katedra Akustyki i Multimediów Politechniki Wrocławskiej sprawdziła izolacyjność akustyczną bloków wapienno-piaskowych wykorzystanych do budowy osiedla Colore.

OFERTY Z RYNKU WTÓRNEGO
wynajem - mieszkanie Kraków 81,00 m2 / 3 pok. 2 200 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - działka budowlana Kraków 3 778 m2 1 500 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - mieszkanie Kraków 48,90 m2 / 2 pok. 295 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - mieszkanie Kraków 47,80 m2 / 2 pok. 315 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - działka budowlana Kraków 3 412 m2 1 768 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - działka budowlana Kraków 3 778 m2 1 500 000 PLN
zobacz ofertę
OFERTY LUKSUSOWE
Kraków Mieszkanie 98m2 Stare Miasto/Śródmieście
WEŹ UDZIAŁ W SONDZIE
Zakup jakiego mieszkania jest najbardziej opłacalny?
 
zobacz wcześniejsze sondy
ZAPISZ SIĘ DO BIULETYNU
W darmowym biuletynie KRN.pl co tydzień
otrzymasz najświeższe informacje.
Zobacz przykładowy biuletyn.