Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Rynek komercyjny
Projekty domów
Rodzaj nieruchomości
Rodzaj transakcji
Powierzchnia (m2)
Cena
Pokoje
Miejscowość lub region
Dzielnice i ulice
Okolice
MÓJ KRN
DWUTYGODNIK „KRAKOWSKI RYNEK NIERUCHOMOŚCI”
Sprzedaż i kupno nieruchomości na odległość
Księgi wieczyste
Jak kupić miejsce postojowe w garażu podziemnym
Jedna działka – wiele znaków zapytania
pobierz bezpłatne e-wydanie
wiadomość dnia
Sejm zdecydował o połączeniu Agencji Mienia Wojskowego i Wojskowej Agencji Mieszkaniowej. Skarb Państwa ma zaoszczędzić w ten sposób ok. 20 mln zł rocznie.
W październiku 2015 r. ma ruszyć nabór wniosków o kredyty preferencyjne w ramach nowego programu wspierania budownictwa czynszowego.
Fundusz Mieszkań na Wynajem przygotował nową ofertę. Inwestycja jest zlokalizowana na obszarze aglomeracji warszawskiej.
Stan prawny nieruchomości objętych tzw. dekretem Bieruta zostanie uregulowany. Senatorowie zagłosowali za przyjęciem nowelizacji przedmiotowej ustawy.
Można wyróżnić dwa typy inwestorów: inwestujących we wzrost wartości nieruchomości oraz inwestujących w możliwości cyklicznego generowania gotówki z najmu.
Ten sposób urządzania wnętrz idealny jest dla osób, które zmęczone są miejskim zgiełkiem i przynajmniej w domu chcą od niego uciec.
Planując wynajem mieszkania żakom, warto już teraz zastanowić się nad tym, jakie warunki postawić przyszłym lokatorom oraz co powinna zawierać umowa najmu.
zobacz cały dział
Jeśli interesuje Cię szeroko pojęty rynek nieruchomości lub po prostu atrakcyjne mieszkania, Kraków jest ośrodkiem Twojej działalności lub wymarzonym miejscem zamieszkania, koniecznie zapoznaj się z ofertą KRN. Na naszej stronie zobaczyć można mieszkania i domy na sprzedaż, Kraków w wielu architektonicznych odsłonach oraz aktualności prawne i gospodarcze. Dzięki współpracy z szeroką gamą partnerów, jesteśmy zawsze na bieżąco, zapewniając profesjonalną informację, atrakcyjne mieszkania na sprzedaż, krakowskie nowinki z magistratu i wiele innych. KRN – domy i mieszkania na sprzedaż, Kraków. Zapraszamy!
Browar Lubicz 18 lipca br. będzie miejscem, w którym osoby zainteresowane tematyką urządzania wnętrz otrzymają możliwość zapoznania się z poradami ekspertów.

Ogrody Krakowskie to dwa budynki, w murach których inwestor przewidział mieszkania o różnorodnym metrażu i różnym układzie wnętrz.

OFERTY Z RYNKU WTÓRNEGO
sprzedaż - mieszkanie Kraków 73,24 m2 / 3 pok. 446 764 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - mieszkanie Kraków 64,60 m2 / 3 pok. 397 290 PLN
zobacz ofertę
wynajem - mieszkanie Kraków 120,00 m2 / 4 pok. 2 200 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - apartament Kraków 81,00 m2 / 3 pok. 799 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - mieszkanie Kraków 148,59 m2 / 3 pok. 1 450 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - mieszkanie Kraków 54,00 m2 / 3 pok. 529 000 PLN
zobacz ofertę
WEŹ UDZIAŁ W SONDZIE
Czy wynająłbyś nowo zakupione mieszkanie grupie studentów?
 
zobacz wcześniejsze sondy
ZAPISZ SIĘ DO BIULETYNU
W darmowym biuletynie KRN.pl co tydzień
otrzymasz najświeższe informacje.
Zobacz przykładowy biuletyn.