Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Warszawa: Mieszkania drożeją, choć wolniej

2007-01-04

Warszawa: Mieszkania drożeją, choć wolniej

Nowe mieszkania oferowane przez deweloperów podrożały w listopadzie o 2 proc., a używane, na rynku wtórnym, „tylko” o 1 proc. Jest jednak jeszcze za wcześnie, by mówić, że ceny mieszkań w Warszawie wreszcie wyhamowują.

Nowe mieszkania oferowane przez deweloperów podrożały w listopadzie o 2 proc., a używane, na rynku wtórnym, „tylko” o 1 proc. – czytamy w „Gazecie Wyborczej”. Jest jednak jeszcze za wcześnie, by mówić, że ceny mieszkań w Warszawie wreszcie wyhamowują.

Jak przypomina gazeta, w październiku średnia cena mieszkań oferowanych przez firmy deweloperskie podskoczyła o przeszło 8 proc., a w całym roku – o 45 proc. Ceny w stolicy będą w dalszym ciągu rosły, bo m.in. lawinowo drożeją atrakcyjne działki budowlane. Pojawiły się jednak pierwsze sygnały mogące świadczyć o przegrzaniu rynku. Przede wszystkim dynamika wzrostu cen uległa w ostatnim miesiącu istotnemu zahamowaniu. Jak czytamy, nie jest jednak wykluczone, że listopadowa stabilizacja była tylko naturalną korektą cen wymuszoną przez rynek albo chwilowym zastojem w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”, 03.01.2006 | 2007-01-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Deweloperzy

);