Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

TBS z nową ofertą mieszkań na wynajem

2014-06-16

TBS z nową ofertą mieszkań na wynajem

Towarzystwo Budownictwa Społecznego działające w Katowicach po raz pierwszy od 3 lat wybuduje osiedle mieszkaniowe.

Towarzystwo Budownictwa Społecznego działające w Katowicach wybuduje osiedle mieszkaniowe przy ul. Sławka. To pierwsza od 3 lat inwestycja śląskiej oddziału instytucji. W ramach przedsięwzięcia powstaną 4 obiekty mieszkalne, w których zostanie przygotowanych 55 mieszkań. Wszystkie lokale będą przeznaczone pod wynajem. Oferta nie przewiduje możliwości wykupu mieszkań przez najemców.

W ramach inwestycji wykonawca zrealizuje także parking wielostanowiskowy oraz elementy infrastruktury drogowej, takiej jak chodniki, miejsca postojowe w zatokach oraz droga wewnętrzna. Projekt obejmuje ponadto zagospodarowanie terenu położonego w bezpośrednim sąsiedztwie budynków mieszkalnych. Przedsięwzięcie obejmuje kilka etapów prac budowlanych. Wszystkie obiekty mają zostać oddane do użytkowania w 2017 r.

Oferta wynajmu ma być skierowana przede wszystkim dla młodych rodzin, które nie dysponują środkami pozwalającymi na zakup mieszkania na własność. Warunkiem zaakceptowania wniosku najemcy będzie wpłacenie przez niego partycypacji zwrotnej w wysokości ok. 47 tys. zł.
 

Źródło: KRN.pl | 2014-06-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Deweloperzy