Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Okazja na kupno mieszkania

2011-03-10

Okazja na kupno mieszkania

Już 19 i 20 marca w hali nr 4 EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Warszawy.

Już 19 i 20 marca w hali nr 4 EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Warszawy i okolic. Zwiedzający będą mogli zaoszczędzić czas dzięki temu, że organizatorzy przygotowali specjalną wielkoformatową mapę, na której będą zaznaczone inwestycje wszystkich obecnych na targach deweloperów, co znacznie ułatwi uczestnikom targów selekcję stoisk.

Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych stołecznych deweloperów - stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów, w tym Dolcan, Bouygues Immobiler, Dom Development, JW Construction, Pro Urba czy Triton Development. Wielu spośród wystawców w swojej ofercie posiada domy i właśnie tego typu nieruchomości prezentują na targach m.in. Delta Construction, Dolcan, La Rocca, Makbud, Willa Klonowa, Victoria Dom, Your Home Magdalenka i wielu innych.
 
Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich Deutsche Bank PBC, Nordea Bank Polska, Raiffeisen Bank Polska, Pekao S.A., Open Finance i in.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji i porad specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.
 
Zwiedzający otrzymają towarzyszący targom bezpłatny „Album Inwestycji Mieszkaniowych – Warszawa i okolice, wiosna-lato 2011". Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna forma graficzna ułatwi porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji zakupu nieruchomości.

 

 

Źródło: KRN.pl | 2011-03-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Deweloperzy

);