Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe apartamenty przy Grzybowskiej

2008-03-18

Nowe apartamenty przy Grzybowskiej

W centrum Warszawy przy ulicy Grzybowskiej 4 wkrótce powstanie nowoczesny apartamentowiec.

W centrum Warszawy przy ulicy Grzybowskiej 4 wkrótce powstanie nowoczesny apartamentowiec – czytamy w „Gazecie Prawnej”.

W budynku znajdować się będzie 287 apartamentów, w tym pięć penthousów. Projekt zakłada budowę budynku o zróżnicowanej wysokości w kształcie litery U. Cechą charakterystyczną apartamentowca mają być dwie 17-piętrowe wieże od strony północnej – donosi dziennik. Skrzydła budynku prostopadłe do ul. Grzybowskiej będą miały zaś wysokość siedmiu pięter. Do ekskluzywnych apartamentów będzie prowadzić reprezentacyjna recepcja od strony ul. Grzybowskiej. Na terenie obiektu powstanie kameralne patio z ogrodową zielenią i fontanną, znajdą się tam także ogródki przynależne do apartamentów na parterze. Pod budynkiem zaprojektowano dwupoziomowy garaż dla mieszkańców, do którego będzie można dostać się windą bezpośrednio z poszczególnych pięter. W części parterowej budynku przewidziane zostały powierzchnie komercyjne oddzielone od części mieszkalnej.

Średnia cena apartamentów wynosi 17 tys. zł za 1 m kw., a ceny mieszkań będą się wahać od 13 tys. zł do 25,5 tys. zł brutto za 1 m kw. Zakończenie budowy planowane jest w połowie 2010 roku – informuje „Gazeta Prawna”.

Źródło: „Gazeta Prawna” 12.03.2008 | 2008-03-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Deweloperzy

);