Urząd Miejski we Wrocławiu przygotował ofertę sprzedaży kilkunastu mieszkań komunalnych zlokalizowanych na terenie gminy.
Urząd Miejski we Wrocławiu przygotował ofertę sprzedaży kilkunastu mieszkań komunalnych zlokalizowanych na terenie gminy. Planowane licytacje dotyczą także lokali użytkowych. Sprzedaż nieruchomości należących do gminnego zasobu lokalowego będzie prowadzona do czasu wyczerpania limitu lokali. Zasady zbywania mieszkań komunalnych określają takie dokumenty, jak ustawa z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2015 r. poz. 1774 i 1777) oraz rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2014 r. poz. 1490).
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, dopuszczalną formą przetargu na sprzedaż lokali jest licytacja. Postępowania przetargowe będą przeprowadzane w trybie jawnym. Urząd Miejski udostępnił ogłoszenia o przetargach na stronie Giełdy Nieruchomości oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.
Warunkiem uczestnictwa w postępowaniu jest m.in. wpłata wadium w wysokości określonej podanej w ofercie. Licytacje odbywają się w sali nr 215 przy pl. Nowy Targ 1-8.
Źródło: KRN.pl | 2015-12-09
Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?
Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!
Wiadomości
Komentarze (0)
Pokaż wszystkie komentarze (0)