Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Licytacja cennej działki w Brzeźnie

2008-01-23

Licytacja cennej działki w Brzeźnie

Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku ogłosił przetarg na sprzedaż prawa wieczystego użytkowania ustanowionego do 2044 r. nieruchomości przy ul. Gdańskiej w Brzeźnie.

Należący do Zakładu Komunikacji Miejskiej w Gdańsku teren po zajezdni autobusowej został ponownie wystawiony na sprzedaż. Jak informuje „Dziennik Bałtycki”, ZKM ogłosił przetarg na sprzedaż prawa wieczystego użytkowania ustanowionego do 2044 r. nieruchomości przy ul. Gdańskiej w Brzeźnie. Cena wywoławcza to 12 milionów złotych.

Teren ZKM ma ponad 13 tys. m kw. Według obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego może tu powstać zarówno zabudowa mieszkaniowa, jak i usługowa. Jedyne ograniczenia to ustalenia, że budynki mogą mieć do 12 m wysokości, czyli dwa piętra, a w jednej klatce schodowej nie może być więcej niż sześć mieszkań. Plan nie precyzuje, czy dominować mają mieszkania, czy usługi. Ustala jednak, że działka ma być podzielona ulicą dojazdową z dwoma pasami ruchu, tzw. Nową Gdańską. Inwestorzy chcący licytować działkę, mają czas na zgłoszenie się do połowy marca – podaje gazeta.

Źródło: „Polski Głos Bałtycki” 21.01.2008 | 2008-01-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Deweloperzy

);