Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ile warte są nasze mieszkania?

2008-04-07

Ile warte są nasze mieszkania?

Sprawdź, ile warte jest Twoje mieszkanie lub to, które zamierzasz kupić. Użyj Wyceniacza KRN, a szybko i łatwo dowiesz się, za jaką cenę może być wystawione do sprzedaży mieszkanie, które Cię interesuje. Dowiesz się także, za ile masz realną szansę je sprzedać bądź kupić.

Sprawdź, ile warte jest Twoje mieszkanie lub to, które zamierzasz kupić. Użyj w okresie promocyjnym bezpłatnego Wyceniacza KRN, a szybko i łatwo dowiesz się, za jaką cenę może być wystawione do sprzedaży mieszkanie, które Cię interesuje. Dowiesz się także, za ile masz realną szansę je sprzedać bądź kupić.

Wyceniacz mieszkań KRN.pl, jest nowym rozbudowanym narzędziem służącym do wyznaczania szacunkowej ceny ofertowej i tranaskcyjnej mieszkań w największych miastach Polski.

W oparciu o setki tysięcy ofert zamieszczanych w portalu KRN.pl i zaawansowany algorytm obliczeniowy, Wyceniacz umożliwia pełne uwzględnienie standardu mieszkania, jego położenia, liczby pokoi, a nawet piętra, na którym znajduje się mieszkanie.

Korzystając z Wyceniacza mieszkań portalu KRN.pl, dowiesz się, za jaką kwotę są oferowane do sprzedaży mieszkania podobne do Twojego, a także, na jaką cenę możesz liczyć przy sprzedaży lub zakupie mieszkania.

Wyceń bezpłatnie swoje mieszkanie: WYCENIACZ

Źródło: KRN.pl | 2008-04-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Deweloperzy

);