Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Garaże przy ulicy Ptasiej znikną w lipcu

2008-05-20

Garaże przy ulicy Ptasiej znikną w lipcu

Z centrum Wrocławia mają zniknąć sypiące się baraki, komórki, garaże i stare magazyny. Wyburzone zostaną przede wszystkim rozlatujące się budynki stojące w podwórkach na Starym Mieście i w Śródmieściu.

Z centrum Wrocławia mają zniknąć sypiące się baraki, komórki, garaże i stare magazyny. Wyburzone zostaną przede wszystkim rozlatujące się budynki stojące w podwórkach na Starym Mieście i w Śródmieściu. Rozbiórki zaczną się w wakacje. Pochłoną 1,5 miliona złotych – donosi „Gazeta Wrocławska”.

Na pierwszy ogień do wyburzenia idą takie obiekty, które grożą zawaleniem albo szpecą okolicę. Wyburzanie to pierwszy etap zagospodarowania podwórek, na których budynki się znajdują. Na miejscu ruder mają powstać nowoczesne place zabaw albo boiska sportowe – czytamy dalej. Z pomysłu urzędników zadowoleni są mieszkańcy.

Na wyburzaniu ruder, porządkowaniu podwórek i budowie placów zabaw się nie skończy. Kolejnym etapem będzie remont okolicznych kamienic – informuje dziennik. Tymczasem prace porządkowe niebawem rozpoczną się również w dzielnicy Czterech Świątyń, dokładnie w podwórkach przy ulicy św. Antoniego. Wszystko dlatego, że miasto planuje stworzyć tam specjalną ścieżkę kulturową, po której spacerować będą turyści.

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 15.05.2008 | 2008-05-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Deweloperzy

);