Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Fajne mieszkania w Czyżynach

2007-10-15

Fajne mieszkania w Czyżynach

Spółka M-Invest ma na swoim koncie dwie inwestycje w Krakowie: jedną zakończoną – Apartamenty Wileńska i drugą w trakcie realizacji – Apartamenty Kordylewskiego. W ostatnich dniach września rozpoczęła budowę osiedla Fajny Dom.

Spółka M-Invest ma na swoim koncie dwie inwestycje w Krakowie: jedną zakończoną – Apartamenty Wileńska i drugą w trakcie realizacji – Apartamenty Kordylewskiego. W ostatnich dniach września rozpoczęła budowę osiedla Fajny Dom.

Budowa będzie przebiegała w pięciu etapach, a oddanie pierwszych 200 mieszkań zaplanowano na IV kwartał 2008 roku. Docelowo na ogrodzonym osiedlu ma powstać ponad 900 mieszkań o zróżnicowanym metrażu – od 34 do 109 m kw. Zgodnie z projektem budynki o wysokości maksymalnie sześciu pięter zajmą jedynie 30 proc. powierzchni ponad 5-hektarowej działki, resztę przeznaczono na tereny zielone, alejki i duży plac zabaw dla dzieci. W podziemiach oprócz miejsc garażowych powstaną również komórki lokatorskie.

Osiedle powstaje w Czyżynach – dzielnicy dotąd omijanej przez deweloperów. Lokalizacja ta zapewnia przyszłym mieszkańcom pełną miejską infrastrukturę, dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta oraz bliskie sąsiedztwo centrum handlowego M1 i terenów zielonych. Osiedle Fajny Dom jest propozycją wyjątkową. Wysoka jakość mieszkań oddawanych w Krakowie często jest kojarzona z wysoką ceną. My, zachowując bardzo wysoką jakość, przedstawiamy ofertę konkurencyjną cenowo. Adresujemy ją do jak najszerszego grona klientów, którzy szukają ciekawej oferty albo muszą wynajmować bądź kupować na rynku wtórnym lokale o niskim standardzie. Odkrywając nową lokalizację w Krakowie, stajemy się promotorami Czyżyn jako miejsca wygodnego, dobrze skomunikowanego i bezpiecznego – powiedział podczas konferencji prasowej Paulo Dias, Członek Zarządu M-Invest Polska.

Spółka M-Invest jest częścią renomowanej grupy Mota-Engil – największej firmy budowlanej w Portugalii, realizującej projekty na całym świecie, a od 10 lat obecnej również w Polsce. M-Invest Polska, spółka-córka, specjalizuje się w działalności deweloperskiej. Obecnie jest w trakcie realizacji kilku inwestycji w największych miastach Polski – Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Gliwicach.

(mak)

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 20/2007 | 2007-10-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Deweloperzy

);