Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Apartamenty z panoramą

2008-06-19

Apartamenty z panoramą

W centrum Katowic MK Inwestycje wybuduje apartamentowiec. Z jego okien będzie roztaczał się widok na panoramę Katowic. Dlatego też twórcy projektu nazwali go „Widok".

W centrum Katowic MK Inwestycje wybuduje apartamentowiec. Z jego okien będzie roztaczał się widok na panoramę Katowic. Dlatego też twórcy projektu nazwali go „Widok". Budynek zostanie zbudowany na Koszutce, w odległości 1,5 km od katowickiego Spodka. W czterokondygnacyjnym apartamentowcu powstaną 43 mieszkania – czytamy na stronie Biznespolska.pl.

Budynek ma cechować oryginalna architektura, zaś jej istotnymi elementami staną się tarasy i balkony z egzotycznego drzewa bangkirai. Ważnym atutem przy prezentacji przyszłych mieszkań ma być fakt, że jego lokatorzy będą mieli możliwość kształtowania ścian poszczególnych pokoi według własnych pomysłów. Twórcami projektu są architekci z Medusa Group – podaje portal Biznespolska.pl. Monika Śleziońska, dyrektor ds. marketingu MK Inwestycje, podkreśla, że to właśnie projekt architektoniczny i lokalizacja będą głównym wabikiem dla przyszłych mieszkańców, a apartamenty „Widok” mają być zieloną oazą pośród betonowych budynków Koszutki i stanowić integralny element tej części miasta.

Źródło: Biznespolska.pl 09.06.2008 | 2008-06-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Deweloperzy

);