Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Żmujdzka - mieszkania blisko miejsc pracy

2019-07-10


Żmujdzka to inwestycja mieszkaniowa realizowana w sąsiedztwie jednego z ważnych krakowskich ośrodków biznesowych.

W pobliżu budowanego obiektu znajduje się kompleks Opolska Business Park. Takie sąsiedztwo zapewnia dostęp do miejsc pracy, a to przekłada się na duże zainteresowanie ze strony pracowników krakowskich firm. W projektach mieszkaniowych realizowanych w pobliżu biurowców, dobre perspektywy dla siebie dostrzegają także nabywcy mieszkań pod wynajem. Warto rozważyć tę lokalizację zarówno w kontekście najmu krótkoterminowego (dla turystów biznesowych), jak i długoterminowego. Krakowski rynek zasilają przede wszystkim międzynarodowe korporacje z branż nowoczesnych usług dla biznesu i IT, a ich pracownicy stanowią liczną grupę najemców krakowskich nieruchomości.

Potencjał lokalizacji przy centrach biznesowych


Na przykładzie inwestycji Żmujdzka widać, że deweloperzy dostrzegają potencjał lokalizacji blisko kompleksów biurowych. Projekt realizuje firma ACATOM Sp. z o.o. Sp.k. Inwestycja została ulokowana w prężnie rozwijającej się dzielnicy Prądnik Czerwony. Dzielnica ta jest dobrze skomunikowana z centrum i innymi częściami miasta. W okolicy działają m.in. galerie handlowe i szkoły wyższe. Na najbliższe sąsiedztwo budynku Żmujdzka składa się niska zabudowa i tereny zielone, dając mieszkańcom poczucie komfortu przestrzennego. Codzienne zakupy ułatwi bliskość sklepów i punktów usługowych.

Nie tylko mieszkania


W ramach inwestycji Żmujdzka powstają 33 mieszkania i 2 lokale komercyjne. W sprzedaży są funkcjonalne kawalerki a także mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. Drugie piętro budynku zarezerwowano na lokale dwupoziomowe, które można zaaranżować zgodnie z indywidualnymi potrzebami nabywców.


Przy parterze inwestor przewidział prywatne ogródki do dowolnego zagospodarowania przez właścicieli. Plan inwestycji zakłada ponadto realizację zewnętrznego parkingu, wewnętrzny układ drogowy, chodniki z kostki brukowej, lampy z oprawami oświetleniowymi oraz stojaki na rowery.


Budynek zostanie oddany do użytkowania w IV kw. 2019 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2019-07-10

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy

);