Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

ul. Hynka – lokalizacja dogodna do zamieszkania

2017-04-06

ul. Hynka – lokalizacja dogodna do zamieszkania


Czyżyny ze względu na atrakcyjne tereny zielone cieszą się sporym zainteresowaniem wśród osób kupujących mieszkanie. W tej lokalizacji powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa przy ul. Hynka.

Kraków:

Zainteresowanie, jakim cieszyły się udostępnione przez spółkę Dasta Invest mieszkania przy ul. Marii Dąbrowskiej sprawiły, że deweloper zdecydował się na kolejną inwestycje mieszkaniową w tej atrakcyjnej części stolicy Małopolski. Krakowska dzielnica Czyżyny ze względu na prężnie rozwijającą się tutaj infrastrukturę stanowi odpowiedni adres do zamieszkania dla wszystkich, którzy szukają miejsca dobrze skomunikowanego z centrum miasta i jednocześnie gwarantującego dostęp do terenów zielonych. Lokalizacja stwarza odpowiednie warunki do życia zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób młodych, nastawionych na rozwój osobisty. W trosce o wygodę przyszłych mieszkańców nowo powstającego osiedla realizowanego przez Dastę Invest, wybrano położenie przy ul. Hynka. Sprawnie funkcjonująca tutaj tkanka miejska to pewny dostęp do najważniejszych miejsc, takich jak punkty handlowo-usługowe czy placówki medyczne. Rodziny z dziećmi szczególnie docenią sąsiedztwo licznych szkół i przedszkoli. 

Inwestycja mieszkaniowa przy ul. Hynka to nie tylko dogodna lokalizacja, ale przede wszystkim dobrze zaprojektowane mieszkania, charakteryzujące się nowoczesną architekturą. Przestronne lokale cechują się funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń, dającym możliwości urządzenia wnętrz zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Ponadto zróżnicowane metraże oraz rozmaite opcje co do liczby pokoi, zapewnia dopasowanie oferty do potrzeb klientów. Powierzchnie kształtujące się od 29 do 100 mkw. zadowolą osoby szukające komfortowych, 5-pokojowych apartamentów, a także singli planujących zakup kameralnej kawalerki. W swojej propozycji Dasta Invest przewidziała również najbardziej popularne metraże, czyli 2- i 3-pokojowe mieszkania. Bez względu na wybrana opcję, każdego z mieszkańców ucieszy dostęp do własnej loggii. Oprócz tego kupujący mogą liczyć na jedno ze 114 miejsc postojowych w wielostanowiskowym garażu, wygospodarowanym w podziemnej kondygnacji.

Na terenie otaczającym inwestycję powstanie rozległy obszar zielony wraz ze sprzętem rekreacyjnym oraz obiektami małej architektury, gdzie mieszkańcy w ciekawy sposób spędzą swój czas wolny. Atrakcyjnie urządzona przestrzeń wspólna ułatwi także międzysąsiedzką integrację. Zwolenników rozległych terenów zielonych zadowoli znajdujący się w tej dzielnicy miasta jeden z największych parków Krakowa – Park Lotników.

Za termin oddania do użytkowania mieszkań przy ul. Hynka wyznaczono III kwartał 2018 r.

Źródło: KRN.pl | 2017-04-06

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Osiedle Piltza - Etap III
Panorama Grabówki
Sand Hotel ****
Osiedle Krakowskie
Lokale usługowe
Prestige City
Cystersów 26
Villa sento
Marine Hotel *****
Oaza Bronowice
Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Osiedle Piltza - Etap III

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Panorama Grabówki

Grabówki 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Osiedle Krakowskie

Kraków, Łagiewniki, skrzyżowaniu ulic... 

Lokale usługowe

Kraków, Prądnik Biały, ul. Bociana 

Prestige City

Kraków, Podgórze 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Wieliczka, ul. Zbożowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniadziałki na sprzedażhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Sokólskidomy na wynajem powiat Kolskimieszkania na sprzedaż gmina Pruszcz Gdańskimieszkania na wynajem gmina Sławatyczemieszkania na wynajem w Jaroszewie Biskupimmieszkania na sprzedaż w Łubiancemieszkania na sprzedaż w Bługowie

Deweloperzy