Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

ul. Hynka – lokalizacja dogodna do zamieszkania

2017-04-06

ul. Hynka – lokalizacja dogodna do zamieszkania


Czyżyny ze względu na atrakcyjne tereny zielone cieszą się sporym zainteresowaniem wśród osób kupujących mieszkanie. W tej lokalizacji powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa przy ul. Hynka.

Kraków:

Zainteresowanie, jakim cieszyły się udostępnione przez spółkę Dasta Invest mieszkania przy ul. Marii Dąbrowskiej sprawiły, że deweloper zdecydował się na kolejną inwestycje mieszkaniową w tej atrakcyjnej części stolicy Małopolski. Krakowska dzielnica Czyżyny ze względu na prężnie rozwijającą się tutaj infrastrukturę stanowi odpowiedni adres do zamieszkania dla wszystkich, którzy szukają miejsca dobrze skomunikowanego z centrum miasta i jednocześnie gwarantującego dostęp do terenów zielonych. Lokalizacja stwarza odpowiednie warunki do życia zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób młodych, nastawionych na rozwój osobisty. W trosce o wygodę przyszłych mieszkańców nowo powstającego osiedla realizowanego przez Dastę Invest, wybrano położenie przy ul. Hynka. Sprawnie funkcjonująca tutaj tkanka miejska to pewny dostęp do najważniejszych miejsc, takich jak punkty handlowo-usługowe czy placówki medyczne. Rodziny z dziećmi szczególnie docenią sąsiedztwo licznych szkół i przedszkoli. 

Inwestycja mieszkaniowa przy ul. Hynka to nie tylko dogodna lokalizacja, ale przede wszystkim dobrze zaprojektowane mieszkania, charakteryzujące się nowoczesną architekturą. Przestronne lokale cechują się funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń, dającym możliwości urządzenia wnętrz zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Ponadto zróżnicowane metraże oraz rozmaite opcje co do liczby pokoi, zapewnia dopasowanie oferty do potrzeb klientów. Powierzchnie kształtujące się od 29 do 100 mkw. zadowolą osoby szukające komfortowych, 5-pokojowych apartamentów, a także singli planujących zakup kameralnej kawalerki. W swojej propozycji Dasta Invest przewidziała również najbardziej popularne metraże, czyli 2- i 3-pokojowe mieszkania. Bez względu na wybrana opcję, każdego z mieszkańców ucieszy dostęp do własnej loggii. Oprócz tego kupujący mogą liczyć na jedno ze 114 miejsc postojowych w wielostanowiskowym garażu, wygospodarowanym w podziemnej kondygnacji.

Na terenie otaczającym inwestycję powstanie rozległy obszar zielony wraz ze sprzętem rekreacyjnym oraz obiektami małej architektury, gdzie mieszkańcy w ciekawy sposób spędzą swój czas wolny. Atrakcyjnie urządzona przestrzeń wspólna ułatwi także międzysąsiedzką integrację. Zwolenników rozległych terenów zielonych zadowoli znajdujący się w tej dzielnicy miasta jeden z największych parków Krakowa – Park Lotników.

Za termin oddania do użytkowania mieszkań przy ul. Hynka wyznaczono III kwartał 2018 r.

Źródło: KRN.pl | 2017-04-06

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

CHE162PI47
Osiedle Klonowe 14
Oaza Bronowice
Sand Hotel ****
Apartamenty Lema

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 
Super oferta: / poprzednia następna