Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Steam Park - mieszkania w Starym Mieście

2017-04-18

Steam Park - mieszkania w Starym Mieście


W historycznej dzielnicy Krakowa – Stare Miasto firma Bryksy realizuje inwestycję mieszkaniową przy ul. Rakowickiej.

Kraków:

W dzielnicy Stare Miasto przez spółkę Bryksy realizowany jest oryginalny projekt mieszkaniowy. Mieszkańcy apartamentów proponowanych w Steam Parku przy ul. Rakowickiej będą mieli dostęp do wyjątkowego ogrodu zaaranżowanego na potrzeby inwestycji. Na komfort życia wpływa nie tylko bliskość terenów zielonych, ale przede wszystkim unikatowe właściwości rosnących tutaj roślin, które oczyszczają powietrze. Naturalny mikroklimat stwarza odpowiednie warunki do przyjemnego spędzania wolnego czasu w specjalnie wydzielonej strefie rekreacyjno-wypoczynkowej. Najmłodsi mieszkańcy Steam Parku będą mieli okazję do aktywnej rozrywki na wewnętrznym placu zabaw.

Atmosfera historycznych Rakowic sprawia, że Steam Park stanowi interesującą propozycję dla wszystkich, którzy cenią sobie atrakcyjną lokalizację i przyjazne otoczenie. Dbałość o szczegóły estetyczne i idea nawiązania do klasyki krakowskich kamienic sprawiają, że architektura zabudowy harmonijnie wkomponowuje się w najbliższą przestrzeń. Pieczołowitość, z jaką projektowano Steam Park znalazła odzwierciedlenie również w przemyślanym rozkładzie pomieszczeń i ich funkcjonalnych układach. Wybór najkorzystniejszego lokalu ułatwią urozmaicone metraże, liczące od 21 do 86 mkw. i zróżnicowana liczba pokoi na podobnych powierzchniach. Na wygodę mieszkańców wpłynie także dostępna infrastruktura, w obrębie której mieszkańcy będą mogli cieszyć się sąsiedztwem najważniejszych miejsc.

Dzielnica Stare Miasto jest najlepiej skomunikowanym obszarem Krakowa. Liczne połączenia komunikacji miejskiej ułatwiają przemieszczenie się w dowolne rejony miasta, a pobliskie punkty handlowo-usługowe i placówki medyczne gwarantują wygodne załatwianie codziennych spraw. Rodziny z dziećmi ucieszy bliskość ośrodków edukacyjnych i możliwości rekreacyjne, które zapewniają najbliższe centra sportowe, tj. TENIS KRAKÓW czy Relax Body Club.

Dzielnicę, w jakiej powstaje inwestycja Steam Park uznaje się za najbardziej atrakcyjną lokalizację. Ta najstarsza część miasta przyciąga nie tylko światowej sławy zabytkami, ale również bogato rozbudowaną ofertą kulturalno-rozrywkową. Filharmonia, opera, teatry, kina czy słynne kawiarnie i puby zapewniają różnorodną rozrywkę. Zwolennicy spacerów, biegacze oraz rowerzyści docenią tereny rekreacyjne nad brzegiem Wisły, czyli Bulwary Nadwiślańskie oraz Planty. Prężnie działające ośrodki akademickie i atrakcje turystyczne przyciągają do Krakowa wiele osób, dzięki którym krakowskie serce jest tak żywe.

Mieszkanie w Steam Parku przy ul. Rakowickiej zapewnia stały dostęp do całej gamy interesujących wydarzeń i obiektów. Lokale z oferty firmy Bryksy zostaną oddane do użytkowania w III kwartale 2019 r.

Źródło: KRN.pl | 2017-04-18

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Apartamenty Lema
CHE162PI47
Przetarg nieruchomości...
Oaza Bronowice
Sand Hotel ****
Budynek mieszkalny przy ul....

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Przetarg nieruchomości...

Staniątki 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 
Super oferta: / poprzednia następna

 


Deweloperzy