Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Rogalskiego - Apartamenty na Woli

2020-01-17

Rogalskiego - Apartamenty na Woli


Matexi Sp.z o.o., największy belgijski deweloper obecny również na polskim rynku nieruchomości realizuje w Krakowie inwestycje mieszkaniową Rogalskiego - Apartamenty na Woli.

Apartamenty na Woli Justowskiej

Wola Justowska to lokalizacja, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Każdemu, kto zna krakowski rynek nieruchomości kojarzy się z komfortem, prestiżem, ciszą i spokojem. Zlokalizowany przy ulicy Rogalskiego kameralny budynek jest jednym z ostatnich usytuowanych w tak dobrej lokalizacji. Do czerwca 2021 r. krakowska przestrzeń mieszkalna wzbogaci się o trzypiętrowy budynek wielorodzinny, za sprawą oddania do użytkowania inwestycji Rogalskiego – Apartamenty na Woli. Ten kameralny projekt zakłada wybudowanie 34 mieszkań 2-, 3-, oraz 4- pokojowych:

  • dwupokojowe o powierzchni 49,84 mkw;
  • trzypokojowe o powierzchni 54,4 – 80,41 mkw;
  • czteropokojowe o powierzchni 81,66 – 106,68 mkw.


Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Matik. Właściciele mieszkań zlokalizowanych na parterze będą dysponowali przynależnymi do mieszkań ogródkami. O bezpieczeństwo mieszkańców, deweloper zadbał dzięki elegancko prezentującemu się ogrodzeniu. W każdym z mieszkań na drugiej i trzeciej kondygnacji zbudowany zostanie balkon. Przewidziano również dogodne miejsca parkingowe w garażu podziemnym.


Matexi we współpracy z biurem architektonicznym gwarantuje możliwość zakupu mieszkania „pod klucz”. Nowi mieszkańcy będą mogli wybrać poziom wykończenia w ramach opracowanych pakietów cenowych.

Wyjątkowa lokalizacja

Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji. Spacerem można dotrzeć do Parku Decjusza, Muzeum Fotografii czy ulicy Królowej Jadwigi. Dla aktywnych istotna będzie bliskość pięknego Lasku Wolskiego. W okolicy nie brakuje punktów handlowo-usługowych, kawiarni, restauracji oraz idealnego na relaksujące spacery parku. W odległości 350 m znajduje się także przystanek komunikacji miejskiej umożliwiający łatwy dojazd do różnych części miasta.


Inteligentne rozwiązania w Apartamentach Rogalskiego

 
Kupując mieszkanie z inwestycji dewelopera Matexi Polska Sp. z o.o. mieszkańcy będą mogli cieszyć się funkcjonalnością inteligentnego mieszkania dzięki urządzeniom mobilnym. Zdalne sterowanie systemem wentylacyjnym, alarmowym, oświetleniowym oraz zamykaniem rolet będzie standardem, jednak mieszkańcy zyskają możliwość jego swobodnego rozbudowywania w zależności od własnych potrzeb.


Z myślą o osobach posiadających samochody elektryczne i w trosce o środowisko naturalne w budynku zlokalizowane zostaną stacje ładowania. Deweloper zamierza również zainstalować na dachu nowoczesny system odzyskiwania wody deszczowej. Zbierana woda opadowa będzie ponownie wykorzystana w spłuczkach czy pralkach, a mieszkańcy nie odczują różnicy w jej jakości. Rozwiązania wspierane są najnowocześniejszą technologią filtracji dostarczaną przez firmę Green Water Solution.


Apartamenty na Woli to doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie spokój, bezpieczeństwo i komfort.

Prestiżowa lokalizacja i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań to ogromne atuty inwestycji. To wszystko w połączeniu z nowoczesnym designem, wykończeniem elewacji szklanymi elementami i szlachetnymi materiałami powoduje, że mieszkania w inwestycji są spełnieniem marzeń mieszkańców miasta.

Planowany termin zakończenia budowy to czerwiec 2021 roku.

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2020-01-17

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy

);