Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Ostatnie domy w Parku Brzozowym

2018-04-09


Na tle wiejskiego krajobrazu w podkrakowskich Przebieczanach usytuowano Park Brzozowy – osiedle domów jednorodzinnych w wysokim standardzie.

Przebieczany k/Krakowa:

Okolice Krakowa to atrakcyjna alternatywa dla osób zmęczonych miejskim stylem życia, poszukujących bezpiecznego azylu, w którym można odetchnąć po trudach codziennego dnia. Wśród nabywców z tej grupy panuje jednak przekonanie, że wyprowadzka z miasta nie powinna wiązać się z utrudnieniami komunikacyjnymi czy brakiem dostępu do miejsc pracy i nowoczesnej infrastruktury. Kompromisowym rozwiązaniem w tego rodzaju przypadkach są inwestycje usytuowane w kameralnych miejscowościach położonych w sąsiedztwie aglomeracji. Na tle wiejskiego krajobrazu w podkrakowskich Przebieczanach usytuowano Park Brzozowy – osiedle domów jednorodzinnych w wysokim standardzie.

Inwestycję przygotowuje firma CB Panel System Sp. z o.o., która swoje przedsięwzięcie umieściła w szerszym kontekście regionalnej zabudowy. Taka postawa inwestora wiąże się z dużą świadomością wartości architektury typowej dla obszaru Małopolski. Kompleks został zaprojektowany zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przy zastosowaniu zasady energooszczędności osiedla. Projekt zakłada budowę 12 wolnostojących domów jednorodzinnych, zaplanowanych na obszernych działkach (powierzchnia każdej z nich wynosi minimum 8 arów).

Różnorodność oferty wynika m.in. z zestawienia w obrębie osiedla trzech typów budynków, oznaczonych literami A, B i C. Metraże poszczególnych domów mieszczą się w granicach od 200 do 240 mkw. Budynki A i B charakteryzują się płaskim podłożem i brakiem podpiwniczenia, natomiast typ C posiada dodatkowy poziom przyziemia ze względu na lokalizację na skarpie.

Park Brzozowy składa się z domów, których wyróżnikami są takie elementy, jak parterowa forma, wielospadowe dachy, werandy i podcienie. Projektując wnętrza, architekci zastosowali funkcjonalny podział na strefy dzienną (usytuowaną w kierunku południowym lub zachodnim) i nocną. Dzięki odpowiedniemu rozkładowi pomieszczeń uzyskano efekt optymalnego doświetlenia domów.

Z uwagi na komfort mieszkańców inwestor przewidział również ogrodzenie całego kompleksu oraz wyposażenie go w system monitoringu. Na potrzeby inwestycji zaprojektowano również drogę dojazdową, prowadząca od ulicy do domów zlokalizowanych w ramach osiedla.

W sprzedaży dostępne są ostatnie 3 domy.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-04-09

 

 

Deweloperzy

);