Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle VIDOK – domy z dala od miejskiego zgiełku w spokojnym otoczeniu

2022-10-18

Osiedle VIDOK – domy z dala od miejskiego zgiełku w spokojnym otoczeniu


Osiedle VIDOK zlokalizowane w urokliwym miejscu w niedalekiej odległości od Krakowa, czyli Górnej Wsi, to nie lada gratka dla osób poszukujących własnych czterech ścian w iście nowoczesnym stylu. Kameralny kompleks domów jednorodzinnych wolnostojących zachwyca już na pierwszy rzut oka współczesnym stylem i niebywałą techniką wykonania. Całość dopełnia malowniczy pejzaż pól i łąk, sprawiając, że miejsce to jest idealne do zamieszkania zarówno dla młodych małżeństw z dziećmi, jak i osób starszych, kochających ciszę i spokój na łonie natury.

Osiedle VIDOK – nowe domy na sprzedaż w podkrakowskiej okolicy

Osiedle VIDOK to inwestycja, na którą składa się osiem domów jednorodzinnych wolnostojących, z czego każdy posiada od 177 do 220 mkw. powierzchni użytkowej, a do tego osobny garaż i duży ogród. Kompleks domów położono na działkach, które wynoszą od 6 do 25 arów, dając tym samym poczucie swobody i prywatności. Z kolei teren otoczony jest zielenią, która zachwyca niemalże o każdej porze roku, pozwalając na aranżacyjne nie tylko ogrodu, ale i budynku, tym bardziej że domy będą sprzedawane w stanie deweloperskim. Urządzenie wnętrza domu będzie zatem możliwe według własnych upodobań i potrzeb.
 

Górna Wieś, gdzie powstaje nowe osiedle VIDOK, należy do gminy Michałowice i sąsiaduje z północną częścią miasta królów Polski. Tylko 15 km dzieli tę malowniczą wieś od centrum Krakowa, która obfituje w liczne szlaki do pieszych wędrówek i tras rowerowych. Wszystko to za sprawą graniczenia z otuliną Parku Ojcowskiego, gdzie w niedalekiej okolicy znajdują się chętnie odwiedzane skałki wspinaczkowe.

Zielone rejony, jakie roztaczają się z każdej strony, dają upragnioną błogość i spokój, których tak potrzeba przy wspólczesnym, zabieganym trybie życia. Jeśli do tego dodamy nowoczesny design, który wyróżnia domy przy ulicy Zachodniej, uzyskamy wymarzone miejsce do zamieszkania,zapewniające poczucie szczęścia w bezpiecznym rejonie małopolski.

Osiedle VIDOK – domy z dala od miejskiego zgiełku w spokojnym otoczeniu

Osiedle VIDOK to kompleks domów jednorodzinnych, z których każdy posiada dojazd oraz dojście do budynku wraz zmiejscami postojowymi dla samochodów. Wszystkie domy wyposażone są w ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła, które znajdują się na obydwu poziomach nieruchomości. Co więcej, budynki mają instalację fotowoltaiczną, wodociągową, kanalizację wraz z ekologiczną oczyszczalnią ścieków, a także rekuperację oraz zbiorniki na wody opadoweWarto również podkreślić, że aluminiowe okna wykonano w systemie bezprogowym HST i to na całej długości salonu. Z kolei kolankowe okna dachowe nie tylko podkreślają bryłę budynku, ale też roztaczają widok na przepiękną okolicę.
 
Vega Domy, czyli firma odpowiadająca za budowę domów przy ulicy Zachodniej, to stosunkowo młoda firma, ale za to dokłada wszelkich starań, aby realizowane przez nią inwestycjebyływykonane z wysokiej klasy materiałów. Osiedle VIDOK doskonale wkomponowuje się we współczesny trend budownictwa ekologicznego i energooszczędnego. Inwestycja, której zakończenie szacuje się na 2 kwartał 2023 roku, została indywidualnie zaprojektowana i jest pod stałą opieką architekta.
 
Oferta skierowana jest głównie do osób, które cenią sobie jakość i staranność wykonania. Nowe domy niedaleko Krakowa będą wręcz idealne dla tych, którzy preferują mieć własną nieruchomość w uroczej okolicy, zachowując przy tym komfortową odległości od centrum dużego miasta. Świetna infrastruktura oraz łatwy dostęp do komunikacji podmiejskiej dodatkowo podkreślają atrakcyjność nowo powstających budynków.
 
 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2022-10-18

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy

);