Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Słoneczniki - domy z własną energią

2017-07-25

Osiedle Słoneczniki - domy z własną energią


W niewielkiej odległości od centrum Poznania, grupa Covador realizuje inwestycję mieszkaniową przy ul. Sienkiewicza w Lusówku.

Lusówko, Poznań:

Osiedle Słoneczniki to wyjątkowa inwestycja na poznańskim rynku nieruchomości mieszkaniowych. Tym, co przede wszystkim wyróżnia przedsięwzięcie spółki Covador, jest wyposażenie każdego z mieszkań we własną elektrownię fotowoltaiczną. Instalacja została zmontowana na dachu budynków. System pozyskiwania energii słonecznej i przetwarzania jej na energię użytkową pozwala zaspokoić zapotrzebowanie mieszkania na energię elektryczną, dzięki czemu możliwe jest zaoszczędzenie wydatków wynikających z opłat za prąd. Koszty związane ze zużyciem energii w stosunku do jej wyprodukowania będą rozliczane 1:1 według systemu bilansowania energii elektrycznej 2 razy w roku. Wykorzystana technologia gwarantuje nie tylko niezależność energetyczną, ale przede wszystkim daje poczucie komfortu finansowego. Z uwagi na wygodę przyszłych mieszkańców w ofercie spółki Covador wprowadzono liczne udogodnienia, tj. wmontowany bezprzewodowy system domu inteligentnego firmy F&F, co pozytywnie wpłynie na komfort użytkowania lokali.

Oprócz tego zabudowę cechują nowoczesne rozwiązania architektoniczne, które są przyjazne również osobom niepełnosprawnym. Estetyka budynku harmonijnie wkomponowuje się w najbliższe otoczenie zabudowy.

Inwestycja powstaje w Lusówku, miejscowości położonej w pobliżu Poznania. W ofercie dostępne są zarówno mieszkania, jak i domy jednorodzinne. Przestronne działki o wymiarach liczących od 55 do 185 mkw. umożliwiają swobodny wypoczynek, którego nie zakłóci miejski hałas. Pobliskie tereny zielone zapewniają kontakt z naturą, a także zachęcają do uprawiania sportu. Dostęp do sąsiadującego z inwestycją lasu zadowoli zwolenników leśnych spacerów i pozwoli cieszyć się pięknem przyrody. Panująca wokół cisza sprzyja regeneracji po ciężkim dniu.

Lokalizacja Osiedla Słoneczniki jest atrakcyjna nie tylko ze względu na walory krajobrazowe, ale również dzięki dogodnemu układowi komunikacyjnemu, który umożliwi sprawne przemieszczanie się w dowolnym kierunku. Stosunkowo niewielka odległość dzieli Lusówko od centrum Poznania, a przebiegające w pobliżu drogi szybkiego ruchu ułatwią dotarcie do najważniejszych dla mieszkańców punktów. Osobom wyruszającym na dalsze trasy podróżowanie usprawni dostęp do zachodniej obwodnicy miasta oraz autostrady A2.

Inwestycja Osiedle Słoneczniki to domy zasilane słońcem. Pierwszą tego typu inwestycję spółka Covador oddała do użytkowania przy ul. Sienkiewicza w Dąbrowie. Osiedle Słoneczniki w Lusówku zostanie udostępnione w II kwartale 2018 r.  

Źródło: KRN.pl | 2017-07-25

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Nowe Mieszkania w Czyżynach
ul. Wielicka - Rydygiera Etap...
Projekt inwestycyjny -...
Lokale biurowe w centrum...
Działki budowlane o...
Kamienica Retmana
Cystersów 26
Słoneczny Zakątek
Aleja Zbożowa etap III, IV
Sand Hotel ****
Marine Hotel *****
Villa sento
Oaza Bronowice

Nowe Mieszkania w Czyżynach

Kraków, Czyżyny, ul. F. Hynka 

ul. Wielicka - Rydygiera Etap...

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. L.... 

Projekt inwestycyjny -...

Rabka-Zdrój, ul. Orkana 

Lokale biurowe w centrum...

Kraków, Krowodrza, ul. Świętokrzyska 

Działki budowlane o...

VILPARK Charzyno (woj.... 

Kamienica Retmana

Kraków, Zwierzyniec, ul. M. Stachowicza 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Słoneczny Zakątek

Kraków, Dębniki, ul. gen. S.... 

Aleja Zbożowa etap III, IV

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl