Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Myśliwska 66 - mieszkania dla każdego

2017-04-06

Myśliwska 66 - mieszkania dla każdego


Mieszkania przy ul. Myśliwskiej 66 w Krakowie zostały wybudowane z myślą o osobach ceniących spokojną okolicę, dobrze skomunikowaną z centrum miasta.

Kraków:

Dzielnica Podgórze jest jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji wśród osób szukających mieszkania. Dogodnie skomunikowana z centrum, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą zapewnia dostęp do wszystkich najważniejszych ośrodków i punktów handlowo-usługowych. Historyczna okolica stanowiąca niegdyś osobne miasto na mapie Krakowa, dzisiaj jest jego integralną częścią, gdzie chętnie przybywają odwiedzający miasto turyści.

Zróżnicowane pod względem zabudowy Podgórze może pochwalić się typowo miejskimi obiektami, interesującymi terenami zielonymi, a także domkami jednorodzinnymi. Wschodnia część dzielnicy Podgórze charakteryzuje się kameralnością oraz spokojem. Rodzinna zabudowa niskich domów wprowadza podmiejski klimat, szczególnie atrakcyjny dla rodzin z dziećmi, które myślą o lokalizacji z dala od miejskiego zgiełku, ale umożliwiającej łatwy dostęp do centrum miasta.

Usytuowana przy ul. Myśliwskiej 66 inwestycja mieszkaniowa spółki Myśliwska 66 odpowie na oczekiwania tych wszystkich, którzy cenią sobie miejsca gwarantujące odpoczynek od zatłoczonej aglomeracji i jednocześnie są dobrze skomunikowane z pozostałymi rejonami. W ramach przedsięwzięcia do użytkowania został oddany wielorodzinny budynek mieszczący 150 mieszkań o różnorodnych powierzchniach i urozmaiconych układach pomieszczeń. Powstający zgodnie z aktualnymi trendami w budownictwie stał się nowoczesnym obiektem, w którym lokal dla siebie znajdą zarówno osoby poszukujące niewielkich mieszkań, liczących 38 mkw., jak i liczne rodziny, potrzebujące wygodnych 5-pokojowych mieszkań o metrażu obejmującym nawet do 89 mkw. Z myślą o właścicielach samochodów powstał 2-poziomowy parking z 156 miejscami postojowymi. Ponadto cały obiekt dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Przygotowana przez spółkę oferta mieszkaniowa przy ul. Myśliwskiej 66 została zaprojektowana z uwzględnieniem wpływających na komfort przyszłych mieszkańców rozwiązań. Na terenie wokół inwestycji zamontowano elementy małej architektury, a także wygospodarowano przestrzeń na części zielone, takie jak trawniki, drzewa i krzewy. W zależności od usytuowania w budynku do każdego z lokali został przyporządkowany balkon, taras bądź loggia. Dodatkowym atutem mieszkań położonych na najwyższych kondygnacjach są widoki, jakimi będą mogli cieszyć się tamtejsi lokatorzy. Pobliskie tereny zielone to nie tylko atrakcyjny widok z okna, ale przede wszystkim szansa na aktywne spędzanie wolnego czasu. Znajdujący się w niewielkiej odległości od Myśliwskiej 66 Park Rzeczny Ogród Płaszów, stwarza odpowiednie warunki do rekreacji i ciekawego wypoczynku.

Mieszkania z projektu Myśliwska 66 są gotowe do odbioru, a ich ceny kształtują się w granicach od 4 950 do 6 600 zł/mkw.

Źródło: KRN.pl | 2017-04-06

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Sand Hotel ****
Apartamenty Lema
Oaza Bronowice
CHE162PI47
Osiedle Klonowe 14

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 
Super oferta: / poprzednia następna