Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Kossak Residence - apartamenty w sercu Krakowa

2017-07-06


W samym sercu historycznego miasta Kraków, Domy Polskie udostępniają inwestycję mieszkaniową Kossak Residence.

Krakowskie Stare Miasto to dla niejednych wymarzona lokalizacja, by właśnie w tej dzielnicy wybrać inwestycję mieszkaniową. W samym sercu niezwykłego miasta, jakim jest Kraków, Polskie Domy przygotowały ofertę atrakcyjnych mieszkań o podwyższonym standardzie. Z myślą o wyjątkowych klientach przy ul. Kossaka powstaje Kossak Residence. Zaprojektowana przez architektów z Biura Projektów Lewicki Łata, charakteryzuje się stonowaną estetyką, dzięki wykorzystaniu jasnej kolorystyki i najnowszych rozwiązań architektonicznych. Utrzymana w klasycznym stylu swoją nowoczesną formą harmonijnie współgra z zabytkową zabudową swojego historycznego otoczenia. 

W najbliższym sąsiedztwie obiektu znajduje się bowiem dom jednych z najwybitniejszych polskich malarzy i poetów – Kossakówka. Wyjątkowa lokalizacja sprawia, że mieszkańcy Kossak Residence w każdej chwili będą mogli znaleźć się w swoim ulubionym miejscu w Krakowie – zaledwie kilka metrów stąd znajduje się Wawel, uwielbiane przez spacerowiczów Bulwary Wiślane czy doceniany przez turystów Rynek Główny. Liczne ścieżki rowerowe ucieszą rowerzystów, a alejki spacerowe docenią miłośnicy joggingu. Rozległe tereny zielone, jakimi może pochwalić się Kraków sprawiają, że mieszkańcy będą mogli odpocząć na łonie natury. 

Życie w samym centrum metropolii to nie tylko możliwość korzystania z mnóstwa atrakcji kulturalno-rozrywkowych, ale przede wszystkim wygoda zapewniona dzięki dostępności najważniejszych punktów oraz komunikacji docierającej w każdy rejon miasta. Sprawne przemieszczanie się to gwarancja zaoszczędzenia czasu, który można ciekawie spędzić, korzystając z bogatej oferty, jaką zapewnia Kraków. Satysfakcjonującą formę relaksu znajdą tutaj zarówno osoby ceniące eleganckie restauracje czy egzotyczne kawiarnie, jak i stali bywalcy kin, teatrów i muzeów. Bliskość najsłynniejszych krakowskich uczelni sprawia, że lokalizację Kossak Residence docenią również osoby związane ze środowiskami akademickimi.

W ofercie Kossak Residence znajdują się funkcjonalne mieszkania o dogodnie zaprojektowanych wnętrzach, stworzonych z myślą o indywidualnych potrzebach mieszkańców. Ich zróżnicowane metraże, wahające się od 23,31 do 167,08 mkw., pozwolą znaleźć najdogodniejszą opcję zarówno zwolennikom kameralnych kawalerek, jak też osobom myślącym o przestronnych, 6-pokojowych apartamentach. 

 

Źródło: KRN.pl | 2017-07-06

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

ul. Wielicka - Rydygiera Etap...
Nowe Mieszkania w Czyżynach
Cystersów 26
Kamienica Retmana
Słoneczny Zakątek
Villa sento
Projekt inwestycyjny -...
Malownicza działka budowlana...
Marine Hotel *****
Działki budowlane o...
Oaza Bronowice
Sand Hotel ****

ul. Wielicka - Rydygiera Etap...

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. L.... 

Nowe Mieszkania w Czyżynach

Kraków, Czyżyny, ul. F. Hynka 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Kamienica Retmana

Kraków, Zwierzyniec, ul. M. Stachowicza 

Słoneczny Zakątek

Kraków, Dębniki, ul. gen. S.... 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Projekt inwestycyjny -...

Rabka-Zdrój, ul. Orkana 

Malownicza działka budowlana...

Kraków/Rząska 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Działki budowlane o...

VILPARK Charzyno (woj.... 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl