Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Kossak Residence - apartamenty w sercu Krakowa

2017-08-04


W samym sercu historycznego miasta Kraków, Domy Polskie udostępniają inwestycję mieszkaniową Kossak Residence.

Krakowskie Stare Miasto to dla niejednych wymarzona lokalizacja, by właśnie w tej dzielnicy wybrać inwestycję mieszkaniową. W samym sercu niezwykłego miasta, jakim jest Kraków, Polskie Domy przygotowały ofertę atrakcyjnych mieszkań o podwyższonym standardzie. Z myślą o wyjątkowych klientach przy ul. Kossaka powstaje Kossak Residence. Zaprojektowana przez architektów z Biura Projektów Lewicki Łata, charakteryzuje się stonowaną estetyką, dzięki wykorzystaniu jasnej kolorystyki i najnowszych rozwiązań architektonicznych. Utrzymana w klasycznym stylu swoją nowoczesną formą harmonijnie współgra z zabytkową zabudową swojego historycznego otoczenia. 

W najbliższym sąsiedztwie obiektu znajduje się bowiem dom jednych z najwybitniejszych polskich malarzy i poetów – Kossakówka. Wyjątkowa lokalizacja sprawia, że mieszkańcy Kossak Residence w każdej chwili będą mogli znaleźć się w swoim ulubionym miejscu w Krakowie – zaledwie kilka metrów stąd znajduje się Wawel, uwielbiane przez spacerowiczów Bulwary Wiślane czy doceniany przez turystów Rynek Główny. Liczne ścieżki rowerowe ucieszą rowerzystów, a alejki spacerowe docenią miłośnicy joggingu. Rozległe tereny zielone, jakimi może pochwalić się Kraków sprawiają, że mieszkańcy będą mogli odpocząć na łonie natury. 

Życie w samym centrum metropolii to nie tylko możliwość korzystania z mnóstwa atrakcji kulturalno-rozrywkowych, ale przede wszystkim wygoda zapewniona dzięki dostępności najważniejszych punktów oraz komunikacji docierającej w każdy rejon miasta. Sprawne przemieszczanie się to gwarancja zaoszczędzenia czasu, który można ciekawie spędzić, korzystając z bogatej oferty, jaką zapewnia Kraków. Satysfakcjonującą formę relaksu znajdą tutaj zarówno osoby ceniące eleganckie restauracje czy egzotyczne kawiarnie, jak i stali bywalcy kin, teatrów i muzeów. Bliskość najsłynniejszych krakowskich uczelni sprawia, że lokalizację Kossak Residence docenią również osoby związane ze środowiskami akademickimi.

W ofercie Kossak Residence znajdują się funkcjonalne mieszkania o dogodnie zaprojektowanych wnętrzach, stworzonych z myślą o indywidualnych potrzebach mieszkańców. Ich zróżnicowane metraże, wahające się od 23,31 do 167,08 mkw., pozwolą znaleźć najdogodniejszą opcję zarówno zwolennikom kameralnych kawalerek, jak też osobom myślącym o przestronnych, 6-pokojowych apartamentach. 

 

Źródło: KRN.pl | 2017-08-04

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Apartamenty Lema
Przetarg nieruchomości...
Budynek mieszkalny przy ul....
CHE162PI47
Oaza Bronowice
Sand Hotel ****

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Przetarg nieruchomości...

Staniątki 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

 


Deweloperzy