Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Inwestycja Fotoplastykon - mieszkania nad morzem

2018-01-03


Wyjątkowa lokalizacja i nowoczesna architektura to cechy charakterystyczne inwestycji spółki POLNORD, realizowanej w jednym z najpopularniejszych nadmorskich kurortów. Przy ul. Guderskiego w Gdańsku powstaje osiedle Fotoplastykon.

Gdańsk:

Powstająca w dzielnicy Jasień w Gdańsku zabudowa mieszkaniowa stanowi atrakcyjną propozycję przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Walory krajobrazowe, a także ciekawie zagospodarowane części wspólne pozwolą odpowiedzieć na potrzeby tej grupy klientów. Sąsiadujące z inwestycją tereny zielone mobilizują do aktywnego spędzania wolnego czasu w rodzinnym gronie. Ulokowany na malowniczym wzgórzu Fotoplastykon jest idealnie nasłoneczniony, a sąsiedztwo z oddalonym od niego o zaledwie 100 m jeziorem Świętokrzyska II pozwala cieszyć się bliskością przyrody. Liczne ścieżki rowerowe oraz tereny rekreacyjne stwarzają wiele możliwości nie tylko dla miłośników sportów, ale także dla zwolenników spacerów. Dobrze rozbudowana na tym obszarze komunikacja miejska ułatwia sprawne przemieszczanie się w pozostałe rejony miasta. Od centrum Gdańska mieszkańców Fotoplastykonu będzie dzielić niespełna kwadrans drogi, a dotarcie do sopockiej plaży zajmuje tylko 25 min. Oprócz tego pobliska obwodnica Trójmiasta, tranzytowe węzły drogowe oraz Port Lotniczny im. Lecha Wałęsy pozwolą na wygodne włączenie się w ruch na dalsze dystanse.

Inwestycja Fotoplastykon to nie tylko dogodna lokalizacja. To przede wszystkim atrakcyjne mieszkania, dopasowane do zróżnicowanych potrzeb osób poszukujących miejsca do zamieszkania. Wysoki standard wykończenia w połączeniu z funkcjonalnym układem pomieszczeń sprawią, że urządzenie wnętrza zgodnie z oczekiwaniami klientów nie będzie stanowiło problemu. Optymalne doświetlenie mieszkań, uzyskane dzięki ponadstandardowym przeszkleniom, korzystnie wpłynie na dobre samopoczucie mieszkańców. Właściwości izolacyjne, jakimi cechują się wykorzystane elementy, pozwolą cieszyć się relaksującą ciszą. Ponadto projekt architektoniczny, według którego powstaje Fotoplastykon, daje możliwość wydzielenia stref pracy, nauki oraz wypoczynku. Dodatkowo mieszkania ulokowane na najwyższych kondygnacjach mają przynależne tarasy widokowe, z których roztacza się panorama na jezioro. Z kolei do lokali usytuowanych na parterze przydzielono ogródki. Ciekawie zaaranżowane tereny wspólne, w tym przestronny dziedziniec, 6 placów zabaw oraz 3 zewnętrzne siłownie pozwolą ciekawie spędzić czas, bez konieczności oddalania się od domowego zacisza.

Osoby zainteresowane inwestycją Fotoplastykon będą miały do wyboru mieszkania o metrażach rozpoczynających się już od 28 mkw., a największe lokale liczą 104 mkw. W ofercie dostępne są również powierzchnie komercyjne.  

 

Źródło: KRN.pl | 2018-01-03

 

 

Deweloperzy

);