Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Inwestycja Borówkowa – komfortowe mieszkania w Chrzanowie

2020-10-08

Inwestycja Borówkowa – komfortowe mieszkania w Chrzanowie


Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem i widokiem na ścianę lasu

Inwestycja Borówkowa zlokalizowana na chrzanowskim osiedlu Kościelec to inwestycja składająca się z czterech bezczynszowych mieszkań o powierzchniach od 66,61 mkw do 152,26 mkw. Do każdego z lokali jednorodzinnych przynależy duży ogród graniczący ze ścianą lasu oraz 2 miejsca parkingowe.

Oferta mieszkań w inwestycji Borówkowa:

  •     Mieszkanie A - 66,61 mkw. - Cena 289 tys. (ogródek 104,18 mkw. w cenie 30 tys. + 2 miejsca parkingowe w cenie 20 tys.)
  •     Mieszkanie B - 145,81 mkw. - Cena 339 tys. (ogródek 76,24 mkw. w Cenie 20 tys.+ 2 miejsca parkingowe w cenie 20 tys.)
  •     Mieszkanie C - 152,26 mkw. - Cena 359 tys. (ogródek 149,04 mkw. w cenie 40 tys. + 2 miejsca parkingowe w cenie 20 tys.)
  •     Mieszkanie D - 66,61 mkw. - Cena 289 tys. ( ogródek 101,52 mkw w cenie 30 tys. + 2 miejsca parkingowe 20 tys.)
  •     Zostało jeszcze ostatnie wolne mieszkanie w budynku obok gotowe do zamieszkania 120,90 mkw. - cena 349 tys. (ogródek 115,20 mkw. w cenie 30 tys. + 2 miejsca parkingowe w cenie 20 tys.)

Inwestycja położona jest w kameralnym, zielonym otoczeniu z widokiem na las.

Doskonale zaprojektowane, funkcjonalne wnętrza pozwalają na dopasowanie przestrzeni każdego z oferowanych mieszkań do indywidualnych potrzeb przyszłych mieszkańców.

Uwagę zwraca również niezwykle estetyczna i efektowna bryła budynku z ciekawie wykonaną elewacją.

 

Wygodne życie i dobra lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości Borówkowa pozwala cieszyć się spokojem, ciszą, wygodą i bliskością natury każdego dnia. To dobre miejsce do życia, pozwalające odpocząć i wyciszyć się po dniu pracy i nauki.

A jednocześnie jest to miejsce, które umożliwia bezproblemowy i wygodny dojazd zarówno do wszystkich ważnych punktów w mieście, jak i niedaleko położonych aglomeracji miejskich.

Zaledwie 10 min drogi stąd znajduje się Rynek w Chrzanowie. Wjazd na autostradę A4 oddalony jest tylko o 3,5 km od tego adresu.
W 20 min można stad dojechać do Jaworzna, a do obwodnicy Krakowa w 22 min (32 km). 

 

Dlaczego warto zamieszkać w Chrzanowie – idea miasta slow city

Idea slow life i powiązana z nią slow city od lat zyskują coraz większą popularność na całym świecie, również w Polsce. Polegają na docenieniu spokoju, szukaniu sposobu na zwolnienie tempa życia, znalezienie balansu i harmonii. Średniej wielkości miasta, takie jak Chrzanów, które są położone w sąsiedztwie dużych aglomeracji, mają do zaoferowania mieszkańcom wysoką jakość życia w zgodzie z ideą slow. Pozwalają na ograniczenie tak uciążliwego w wielkich miastach natężenia hałasu, ciągłego pośpiechu, smogu, coraz bardziej kurczącej się przestrzeni. Umożliwiają wprowadzenie zrównoważonych zasad funkcjonowania w mieście – bliżej środowiska, lokalnej gospodarki i kultury. 

Te wszystkie założenia realizuje właśnie inwestycja położona przy ul. Borówkowej.

Sam Chrzanów oferuje swoim mieszkańcom szeroki dostęp do licznych placówek oświatowych, ochrony zdrowia, usług i handlu, infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, wydarzeń kulturalnych. Na miejscu znajduje się wszystko, co potrzebne do wygodnego miejskiego życia, ale bez hałasu i chaosu wielkich miast.

Chrzanów jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą województwa i z najważniejszymi miastami Polski. Sprawnie działa tu transport kolejowy i autobusowy. 

Przy decyzji o zakupie nieruchomości w Chrzanowie nie bez znaczenia jest również cena oferowanych nieruchomości. Dla porównania średnia cena mieszkania ok. 66 mkw. w Chrzanowie to  3 394 zł natomiast lokal o tych samych parametrach w Krakowie kosztuje średnio już 8 300 zł za mkw. (dane pozyskane z Raportu Ofert Nieruchomości i Notowań Ronin 24).

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2020-10-08

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy

);