Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Domy na Polanie

2020-08-26

Domy na Polanie


Marzenia o posiadaniu własnego domu często niweczą procedury związane z samodzielną budową ze względu na zaangażowanie, jakie trzeba temu poświęcić czy czas oczekiwania na możliwość wprowadzenia się. Nie zawsze łatwo też znaleźć atrakcyjną działkę pod zabudowę. Dlatego alternatywą może być zakup domu deweloperskiego.

W Wołowicach koło Krakowa (rejon Piekary i Rączna) powstaje inwestycja Domy na Polanie, która obejmuje realizację osiedla domów jednorodzinnych w pobliżu terenów zielonych. Dzięki temu, że przedsięwzięcie będzie liczyć jedynie 6 domów, ich mieszkańcy będą mogli cieszyć się kameralnym klimatem. Dodatkowo na komfort wpłynie spokój panujący w tutejszej okolicy.

Za atrakcyjnością oferty przemawia również jej otoczenie. Wołowice to miejscowość otoczona Bielańsko-Tynieckim Parkiem Krajobrazowym. Działka, na której znajdą się Domy na Polanie, sąsiaduje z lasem, natomiast wokół terenu inwestycji rosną stare dęby. Nie brak tu również najważniejszej infrastruktury. Choć inwestycja jest oddalona od miejskiego zgiełku, łatwo stąd dotrzeć do centrum Krakowa, dzięki czemu życie rodzinne będzie się toczyć w enklawie prywatności, ciszy i zieleni, bez konieczności rezygnacji z możliwości, jakie daje duże miasto.

Każdy z domów oferowanych z osiedla Domów na Polanie liczy ponad 130 mkw. i posiada przyporządkowaną działkę o powierzchni 6 a. Co ważne, budynki będą energooszczędne, a do ich wykonania wykorzystywane są materiały odpowiedniej jakości. W ten sposób przyszli mieszkańcy zyskają standard odpowiadający ich oczekiwaniom oraz funkcjonalną przestrzeń do życia. Domy projektowano bowiem z myślą o tym, by były przede wszystkim użytkowe. Przemyślany rozkład pomieszczeń w połączeniu z estetyką ułatwią adaptację do nowego miejsca i odnalezienie w nim swojej domowej przystani.

Część parterową zagospodarowano na kuchnię, salon z jadalnią, łazienkę, spiżarnię oraz pokój gościnny. Z kolei piętro przeznaczono na potrzeby 3 sypialni, a także garderoby i drugiej łazienki. Aby przyszli mieszkańcy w jak największym stopniu mogli dostosować przestrzeń do własnych upodobań, na etapie budowy istnieje możliwość zgłoszenia chęci zmiany aranżacji ścian działowych.

W ramach obsługi swoich klientów deweloper udziela kompleksowego wsparcia na każdym etapie zakupu. Pomoc zawiera również porady ekspertów finansowych, by zwiększyć możliwość uzyskania atrakcyjnego finansowania.

Domy na Polanie zostaną oddane do użytkowania na przełomie I i II kwartału 2021 r., a ceny wahają się od 4984 do 5291 zł/mkw. Za inwestycję odpowiada spółka Future Development Company. 

Źródło: KRN.pl | 2020-08-26

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy

);