Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Długa 82 – wyjątkowe apartamenty w samym sercu Krakowa

2022-09-26

Długa 82 – wyjątkowe apartamenty w samym sercu Krakowa


Apartamenty przy Nowym Kleparzu to idealna propozycja dla tych, którzy poszukują mieszkania w centrum miasta, skąd można w łatwy sposób dostać się praktycznie w każdy inny jego zakątek. Inwestycja Długa 82 z pewnością przypadnie do gustu osobom, które nade wszystko kochają Kraków. Dotarcie do Rynku Głównego nie zajmie bowiem dłużej niż 5 min spacerem. To także dogodna lokalizacja dla osób ceniących sobie dostępność do sklepów i firm usługowych, tym bardziej że ulica Długa znajduje się w najlepiej usytuowanym miejscu na mapie Krakowa.

Długa 82 – zabytkowa kamienica w nowoczesnym stylu

Ulica Długa w Krakowie, na jakiej znaleźć można wiele historycznych budynków, ukształtowała się już w średniowieczu. W 2010 r. została gruntownie odnowiona, a teraz powstaje na niej nietuzinkowa inwestycja, która polegać będzie na nadbudowie pięknej, modernistycznej kamienicy z lat 30. ubiegłego wieku. Dwie dodatkowe, solidnie wykonane kondygnacje, nowa winda osobowa, a do tego szereg niezbędnych do codziennego życia udogodnień takich, jak np. klimatyzacja, nadadzą budowli nie tylko współczesnego stylu, ale także funkcjonalności. 
 
W planach znajduje się m.in. wymiana całej instalacji. Odnowiona ma zostać sień, klatki schodowe oraz wewnętrzny dziedziniec. Ponadto zgodnie z uchwałą podjętą przez Wspólnotę Mieszkaniową, kamienica doczeka się remontu elewacji frontowej oraz tylnej. Remont dotyczyć będzie także bram wejściowych w taki sposób, aby wyglądały prestiżowo i elegancko. Warto również nadmienić, iż 15 nowoczesnych apartamentów znajdujących się na szóstej i siódmej kondygnacji to idealny widok wprost na stare miasto, skąd widać Kościół Mariacki i Wawel. Przy ładnej pogodzie na pewno uda się dostrzec również Beskidy oraz Tatry, a wszystko to dostępne będzie na powierzchni użytkowej liczącej od 25 do 71 mkw.

Inwestycja Długa 82 – najlepsza lokalizacja w Krakowie

Niewątpliwym plusem inwestycji realizowanej przy ul. Długiej 82 jest to, iż znajduje się ona w niedalekiej odległości od Nowego Kleparza. Stanowi on doskonały punkt komunikacyjny, łączący ze sobą praktycznie wszystkie rejony Krakowa, jak i jego okolic. Przystanki autobusowe oraz tramwajowe tworzą jeden z ważniejszych węzłów przesiadkowych w tej dzielnicy, skąd dotarcie do Dworca Głównego zajmuje raptem kilka minut. Osoby, które odbywają częste podróże samolotem, bez problemu dostaną się również na lotnisko. 
 

Na szczególne wyróżnienie zasługuje plac targowy, jaki powstał już w XIV wieku. Nowy Kleparz słynie bowiem ze starodawnych straganów, na których oprócz rozmaitych gatunków kwiatów bukietowych i w doniczkach można także dostać ubrania, a nawet przydatne rękodzieła z wikliny. Ci z kolei, którzy cenią sobie świeżą, ekologiczną żywność docenią fakt, iż nabędą ją prosto od rolników. Znajdziemy tam m.in. wiejskie wędliny, sery z Podhala, znakomity wybór ryb i mięsa oraz warzyw i owoców. Wokół placu znajdują się pozostałe, liczne sklepy, apteki, czy też szkoły językowe. Krótko mówiąc, jest tu wszystko, co niezbędne do życia. 

Źródło: KRN.pl | 2022-09-26

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy

);