Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

BARSKA 69 – mieszkania w sąsiedztwie Wawelu

2018-04-03


W niewielkiej odległości od Wawelu, przy ulicy Barskiej, Grupa Sento realizuje inwestycję mieszkaniową.

Wyjątkowa lokalizacja, nowoczesna architektura i udogodnienia spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, to cechy charakteryzujące najnowszą inwestycję Grupy Sento.  W sąsiedztwie Wawelu deweloper realizuje projekt mieszkaniowy BRASKA 69. W ramach inwestycji powstanie budynek mieszczący zarówno mieszkania, jak i lokale usługowe, usytuowane na parterze. Udostępniane powierzchnie liczą od ponad 28 do 135,52 mkw. Dzięki zróżnicowanej ofercie klienci będą mogli dopasować ofertę do własnych oczekiwań. Przygotowywane są bowiem kameralne kawalerki, najpopularniejsze mieszkania z 2, 3 pokojami, a także wygodne 5- i 6-pokojowe apartamenty zaaranżowane z myślą o potrzebach większej rodziny. 

Inwestycja BARSKA znajduje się w pobliżu Wawelu. Dzielnica Dębniki to jeden z najatrakcyjniejszych rejonów Krakowa. Bliskość bulwarów wiślanych sprawia, że miejsce zachęca do różnych form aktywności, w tym spacerów nad malowniczą Wisłą. Lokalizacja przy ulicy Barskiej to nie tylko wyjątkowa okolica. To również sprawnie działająca komunikacja miejska. Sąsiedztwo najważniejszych tras pozwoli w łatwy i komfortowy sposób dotrzeć w wybrany rejon miasta. Okolica obfitująca w wydarzenia kulturalno-rozrywkowe pozwala na spędzanie wolnego czasu w ciekawy sposób.

Projekt mieszkaniowy BARSKA został pieczołowicie zaprojektowany. Inspiracje nowoczesnymi trendami pozwoliły uzyskać niebanalny efekt architektoniczny. Oryginalna bryła będzie wyróżniać się na tle sąsiadującej z nią zabudowy. Oprócz tego w inwestycji wykorzystano praktyczne rozwiązania, które pozytywnie wpłyną na jakość użytkowania przestrzeni. Jej użytkowe rozplanowanie umożliwiło stworzenie dogodnie zaaranżowanych wnętrz, a także ciekawych terenów rekreacyjnych. Z myślą o wygodzie mieszkańców zaplanowano różnorodne udogodnienia. W budynku, na drugiej kondygnacji znajdzie się dostępny dla wszystkich mieszkańców zielony taras użytkowy. Dodatkowo w inwestycji przewidziano przynależne do mieszkań parterowych ogródki lokatorskie. Z kolei przy głównym wejściu do budynku pojawią się elementy małej architektury.      

Inwestycja przy ulicy Barskiej ma zostać oddana do użytkowania w pierwszym kwartale 2020 r., a ceny za metr kwadratowy rozpoczynają się od 8 535 zł. 

 

Źródło: KRN.pl | 2018-04-03

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy

);