Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Bałtyk Apartamenty w Poddąbiu

2019-06-11


Pobyt nad morzem to jedna z najpopularniejszych form spędzania wakacyjnego czasu. Apartament w atrakcyjnej lokalizacji jest gwarancją udanego wypoczynku.

Nadbałtyckie tereny od lat cieszą się popularnością wśród turystów, również zagranicznych. Wybór odpowiedniego miejsca ma decydujący wpływ na jakość pobytu. Poddąbie jest jednym z tych miejsc, gdzie urlopowicze będą mieli okazję spędzić czas wyjątkowo atrakcyjnie. Ta położona pomiędzy Ustką a Rowami wieś słynie nie tylko z malowniczych brzegów klifowych, ale także wyjątkowych lasów bukowo-sosnowych, należących do Słowińskiego Parku Narodowego.

To właśnie tam znajdują się Apartamenty Bałtyk w Poddąbiu. Charakteryzujący je wysoki standard jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Komfortowe pokoje w opcji jedno- i dwupoziomowej pozwolą dopasować odpowiedni lokal zarówno dla rodzin, jak i pojedynczych gości. Przynależne do apartamentów balkony i tarasy pozwolą cieszyć się pięknym widokiem roztaczającym się z okien budynku. Okolica ta bowiem obfituje w tereny zielone, co zapewnia okazję do różnorodnego sposobu spędzania wolnego czasu. Miłośnicy spacerów będą mogli wędrować lasem, a także podziwiać wschody i zachody słońca, idąc skrajem klifu na plażę. Nieopodal Apartamentów znajduje się również polana, skąd można obserwować startujących lotniarzy. Z kolei szczyt pobliskiego Klifu Dębińskiego to naturalny pomost widokowy, z którego roztacza się widok na okolicę. Spacerujący w pobliżu klifów będą mieli okazję zobaczyć na ich zboczach gniazda jeżyków oraz znaleźć najsłynniejszą pamiątkę z nadmorskich wakacji, czyli bursztyny. Tutejszy krajobraz jest bogaty również w ruchome wydmy.

W Poddąbiu każdy znajdzie dla siebie rozrywkę. Zwolennicy atrakcji wodnych i wędkarze zyskają szansę na spływ do portu w Ustce kajakami lub pontonami bądź połów pstrągów i łososi w płynącej w zasięgu kilku kroków rzeki Słupi. To na jednym z jej biegów zostały wybudowane najstarsze dziś w Europie elektrownie wodne. Poddąbie usatysfakcjonuje również pasjonatów wycieczek rowerowych za sprawą Szlaku Zwiniętych Torów, biegnącego po nasypie kolejowym.

Oprócz walorów przyrodniczych w okolicy nie brakuje wartych zwiedzenia miejsc. Przykładem mogą tu być zarówno zabytki architektoniczne, jak i muzea czy grobowce sprzed 5 tys. lat.

Apartamenty Bałtyk w Poddąbiu to jedyna taka inwestycja w tej lokalizacji. W ofercie zostały dostępne jeszcze tylko 3 wolne apartamenty. Posiadanie tego typu obiektu to nie tylko szansa na udany pobyt nad morzem, ale także okazja na zyskanie dodatkowego dochodu.  

Więcej informacji na stronie poddabie.info.

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-06-11

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy

);