Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Apartamenty wypoczynkowe we Władysławowie i Kątach Rybackich

2018-07-17


W pobliżu Trójmiasta, w 2 najchętniej odwiedzanych przez turystów nadmorskich kurortach – Władysławowie i Kątach Rybackich można nabyć apartament wypoczynkowy.

Lato to czas, w którym szukamy odpoczynku, kontaktu z przyrodą i zwiększamy swoją aktywność fizyczną. Chętnie wybieramy się do znanych ośrodków wypoczynkowych zapewniających mnóstwo atrakcji. Największym zainteresowaniem cieszą się atrakcyjne miejsce dające wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu – począwszy od beztroskiego wygrzewania się na plażach po aktywne wycieczki rowerowe. Jednym z najbardziej komfortowych rozwiązań jest posiadanie własnego apartamentu, gdzie można byłoby przyjechać w wybranym przez siebie czasie. Ale to nie jedyny atut. Będąc właścicielem tego typu nieruchomości można zyskać dodatkowe źródło przychodu. Gwarancją zysku jest w tym przypadku wybór odpowiedniej lokalizacji. Biznesowym pewnikiem są najpopularniejsze kurorty, a przede wszystkim te położone w nadmorskich miejscowościach.

Władysławowo oraz Kąty Rybackie to 2 miejsca nad polskim morzem charakteryzujące się wyjątkowo malowniczym krajobrazem. Z jednej strony zapewniają dostęp do najładniejszych plaż, a z drugiej w ich pobliżu znajduje się Park Krajobrazowy. W takich okolicach swoje inwestycje ulokowała spółka Hotel KLIF JK Inwest-Hel, realizując Apartamenty na Klifie we Władysławowie oraz Apartamenty Wakacyjne Marina w Kątach Rybackich. Obydwa charakteryzuje wyjątkowa architektura, a jakość wykonania przejawia się nie tylko w wykorzystanych materiałach, ale także estetyce. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że w połączeniu z elegancją, jaka cechuje obiekty oraz udogodnieniami nieruchomości odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających gości. Oprócz prestiżowej zabudowy, luksusowych wnętrz posiadają one przemyślanie zagospodarowany teren wokół budynków, w tym plac zabaw i Kids Club. W trosce o bezpieczeństwo teren jest całodobowo monitorowany i ogrodzony.

Pierwszy z obiektów stanowi kompleks apartamentowo-hotelowy połączony ze strefą SPA&Wellness i znajduje się tuż przy morzu, a widok z jego okien wychodzi zarówno na morze, jak i mieszczący się nieopodal Rezerwat Przyrody. Bliskość strefy SPA&Wellness, która już wkrótce powstanie w jego sąsiedztwie, zapewni właścicielom apartamentów dostęp do basenów, gabinetów odnowy biologicznej, kortów tenisowych czy basenu i siłowni. Dodatkową atrakcję znajdą tutaj miłośnicy sportów wodnych – wind- i kitesurfingu, żaglówek, a także fani paralotni.

Apartamenty Wakacyjne Marina sąsiadują nie tylko z morzem, ale również z Zalewem Wiślanym. Panujące tutaj cisza i spokój w niczym nie przypominają miejskiego zgiełku, a szerokie plaże i przystań jachtowa to raj dla turystów. Najwyższe kondygnacje umożliwiają podziwianie Mierzei Wiślanej, a apartamenty mieszczące się na parterze mają przydzielone prywatne ogródki.

Apartamenty na Klifie oraz Apartamenty Wakacyjne Marina oferują kompleksowo wyposażone apartamenty, już przystosowane do użytkowania. Nabycie lokalu to sposób na zapewnienie sobie pewnego miejsca do odpoczynku, nawet w szczycie sezonu. Jednocześnie można czerpać korzyści finansowe, udostępniając go na wynajem. Dodatkowo obsługę tej opcji można powierzyć operatorowi.  

 

Źródło: KRN.pl | 2018-07-17

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy

);