Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Apartamenty Whitehouse

2018-01-18


Nowa inwestycja w Dębnikach, która zainteresuje najbardziej wymagające osoby, poszukujące mieszkania o wysokim standardzie w kameralnej zabudowie.

Kraków:

Apartamenty Whitehouse powstają zaledwie 6 km od ścisłego centrum Krakowa. Lokalizacja w rejonach ul. Kobierzyńskiej to zarówno spokojna okolica, jak i dostępność komunikacyjna. Dobrze rozwinięta na tym obszarze infrastruktura ułatwi codzienne funkcjonowanie i pozwoli zaoszczędzić czas. W pobliżu inwestycji znajdują się bowiem żłobek, przedszkole oraz szkoła, a także centrum handlowe. Sprawnie działająca komunikacja miejska oraz bliskość przystanków umożliwią wygodne przemieszczanie się. Oprócz tego mieszkańcy Apartamentów Whitehouse będą mogli przyjemnie spędzić wolne chwile w oddalonym o 1,4 km parku.

Inwestycja Apartamenty Whitehouse zostanie oddana do użytkowania w II kwartale 2019 r. W ramach przedsięwzięcia zaplanowano 5-piętrowy budynek wraz z kondygnacją podziemną. W obiekcie łącznie mieścić się będą 24 mieszkania. Ich zróżnicowane metraże spełnią oczekiwania klientów o rozmaitych wymaganiach. Lokal dla siebie odnajdą tutaj osoby poszukujące przytulnych, 2-pokojowych mieszkań o powierzchni ok. 31 mkw., a także klienci zainteresowani większymi mieszkaniami, liczącymi nawet do 64 mkw. W ofercie przewidziano także lokale z 3 i 4 pokojami. Przemyślane rozwiązania architektoniczne i funkcjonalny układ pomieszczeń sprawią, że dostosowanie wnętrza do potrzeb domowników nie będzie stanowiło problemu, a aranżacja pomoże stworzyć odpowiedni klimat. W inwestycji wygospodarowano również 21 miejsc postojowych jak i komórki lokatorskie. Ceny w inwestycji Apartamenty Whitehouse zaczynają się od 6 900 zł/mkw.

Atrakcyjny adres inwestycji mieszkaniowej to jeden z podstawowych czynników, jakim przy wyborze mieszkania kierują się osoby poszukujące własnego lokum. Dostępność najważniejszych punktów, a także możliwość ciekawego spędzenia wolnego czasu to aspekty decydujące o zainteresowaniu klientów. Liczne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe oraz perspektywy na tutejszym rynku pracy przyczyniają się do tego, że Kraków jest jednym z najchętniej zamieszkiwanych ośrodków miejskich w Polsce. Miejsce, jakie na mapie miasta zajmują Apartamenty Whitehouse, pozwala na wykorzystanie wielu możliwości, które oferuje stolica Małopolski. Mieszkając przy ul. Kobierzyńskiej można zarówno odetchnąć od gwaru metropolii, jak i cieszyć się ze wszystkich jej atutów.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-01-18

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Sand Hotel ****
Ostatnie biura w OVO Wrocław....
Oaza Bronowice
Osiedle Klonowe 14
Villa sento
Mój Dom Etap IV

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Ostatnie biura w OVO Wrocław....

Wrocław, Krzyki, ul. Podwale 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Mój Dom Etap IV

Kraków, Dębniki, ul. Obozowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl