Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Apartamenty Whitehouse

2018-03-01


Nowa inwestycja w Dębnikach, która zainteresuje najbardziej wymagające osoby, poszukujące mieszkania o wysokim standardzie w kameralnej zabudowie.

Kraków:

Apartamenty Whitehouse powstają zaledwie 6 km od ścisłego centrum Krakowa. Lokalizacja w rejonach ul. Kobierzyńskiej to zarówno spokojna okolica, jak i dostępność komunikacyjna. Dobrze rozwinięta na tym obszarze infrastruktura ułatwi codzienne funkcjonowanie i pozwoli zaoszczędzić czas. W pobliżu inwestycji znajdują się bowiem żłobek, przedszkole oraz szkoła, a także centrum handlowe. Sprawnie działająca komunikacja miejska oraz bliskość przystanków umożliwią wygodne przemieszczanie się. Oprócz tego mieszkańcy Apartamentów Whitehouse będą mogli przyjemnie spędzić wolne chwile w oddalonym o 1,4 km parku.

Inwestycja Apartamenty Whitehouse zostanie oddana do użytkowania w II kwartale 2019 r. W ramach przedsięwzięcia zaplanowano 5-piętrowy budynek wraz z kondygnacją podziemną. W obiekcie łącznie mieścić się będą 24 mieszkania. Ich zróżnicowane metraże spełnią oczekiwania klientów o rozmaitych wymaganiach. Lokal dla siebie odnajdą tutaj osoby poszukujące przytulnych, 2-pokojowych mieszkań o powierzchni ok. 31 mkw., a także klienci zainteresowani większymi mieszkaniami, liczącymi nawet do 64 mkw. W ofercie przewidziano także lokale z 3 i 4 pokojami. Przemyślane rozwiązania architektoniczne i funkcjonalny układ pomieszczeń sprawią, że dostosowanie wnętrza do potrzeb domowników nie będzie stanowiło problemu, a aranżacja pomoże stworzyć odpowiedni klimat. W inwestycji wygospodarowano również 21 miejsc postojowych jak i komórki lokatorskie. Ceny w inwestycji Apartamenty Whitehouse zaczynają się od 6 900 zł/mkw.

Atrakcyjny adres inwestycji mieszkaniowej to jeden z podstawowych czynników, jakim przy wyborze mieszkania kierują się osoby poszukujące własnego lokum. Dostępność najważniejszych punktów, a także możliwość ciekawego spędzenia wolnego czasu to aspekty decydujące o zainteresowaniu klientów. Liczne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe oraz perspektywy na tutejszym rynku pracy przyczyniają się do tego, że Kraków jest jednym z najchętniej zamieszkiwanych ośrodków miejskich w Polsce. Miejsce, jakie na mapie miasta zajmują Apartamenty Whitehouse, pozwala na wykorzystanie wielu możliwości, które oferuje stolica Małopolski. Mieszkając przy ul. Kobierzyńskiej można zarówno odetchnąć od gwaru metropolii, jak i cieszyć się ze wszystkich jej atutów.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-03-01

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy