Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Apartamenty Mikołowska

Gliwice, ul. Mikołowska

2021-03-11

Apartamenty Mikołowska


Gliwice – nowoczesne miasto na skraju aglomeracji śląskiej. Posiada rozwiniętą infrastrukturę, jest ważnym ośrodkiem biznesowym i akademickim. W tym jednym z najstarszych miast na Górnym Śląsku powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez dewelopera Acatom Sp. z o.o. Sp.k. – Apartamenty Mikołowska.

Kameralny budynek znajduje się w centrum Gliwic, przy ul. Mikołowskiej. Ważnym atutem tej lokalizacji jest bliskość pięknego rynku o bogatej ofercie gastronomicznej. Nieopodal mieści się również Arena Gliwice – jedna z największych i najnowocześniejszych hal widowiskowo-sportowych w Polsce. W pobliżu powstającej inwestycji znajdują się zarówno hipermarkety, dyskonty, jak i mniejsze sklepy. W zasięgu ręki pozostają również kościoły, np. Katedra św. Apostołów Piotra i Pawła, teatry, muzea, a także liczne punkty usługowe, jak np. poczta czy salon fryzjerski. Mieszkańcy ul. Mikołowskiej mogą wybrać się także na spacer w stronę Skweru Dessau – do parku miejskiego dotrą bowiem w ciągu kilku minut. To idealny kierunek dla rodzin z małymi dziećmi, bowiem znajduje się tam również plac zabaw. Nieco dalej, bo w odległości kilkunastu minut spacerem, na amatorów relaksujących przechadzek czeka Park im. Bolesława Chrobrego i przylegające do niego ogródki działkowe. Dbający o formę z pewnością ucieszą się natomiast z mieszczącej się nieopodal Hali Sportowej „Nowa Hala”, boisk, a także skate parku przy Placu Krakowskim.

Okolica przyjazna dla każdej rodziny

Wybór mieszkania powinien uwzględniać także łatwość organizacji życia rodzinnego. Bliskość znajdujących się w pobliżu szkół i przedszkoli, biblioteki, a nawet szkoły baletowej sprawia, że Apartamenty Mikołowska są idealną propozycją dla rodzin. Ponadto mieszcząca się w Gliwicach Politechnika Śląska czyni miasto ważnym punktem na studenckich mapach. W Apartamentach Mikołowska mile widziani są również czworonożni przyjaciele – okoliczne parki nie pozwolą na monotonię porannych spacerów i zapewnią zarówno pupilom, jak i ich właścicielom, różnorodność.

Wybierz mieszkanie skrojone na miarę

Apartamenty Mikołowska to 6-piętrowy budynek, który łącznie dostarczy 152 mieszkania oraz aż 7 lokali usługowych. W ofercie znajdą się mieszkania dwu-, trzy-, cztero-, a nawet pięciopokojowe, w metrażu od 29,88 do 99,59 mkw. Do lokali na wyższych piętrach będą przynależeć przestronne balkony, a mieszkańcy parteru będą mogli korzystać z prywatnych ogródków. Bogata propozycja stanowi więc idealną ofertę zarówno dla singli, jak i młodych par, a nawet dużych rodzin z dziećmi. Będą się tam dobrze czuć nie tylko młodzi ludzie, ale i seniorzy. Optymalny układ przestrzenny mieszkań i możliwość aranżacji lokalu na miarę własnych potrzeb zapewni domownikom komfort i będzie odpowiedzią na ich różnorodne wymagania i oczekiwania. Na kierowców czeka jednokondygnacyjny parking podziemny. Z myślą o wygodzie mieszkańców oraz ich gości zadbano również o dostępność naziemnych miejsc postojowych. Do dyspozycji właścicieli przewidziane jest również udostępnienie komórek lokatorskich. Na wyższe kondygnacje budynku będzie można wygodnie dotrzeć przy pomocy windy. Pośrodku obiektu ułożonego na planie litery „U” zaprojektowano zielone patio, które zostanie wyposażone w ławki oraz kameralne oświetlenie. Tak zorganizowana przestrzeń dodatkowo podniesie bezpieczeństwo na terenie tego kameralnego obiektu.

Wygodnie wyjedziesz z miasta w każdym kierunku

Rozbudowana infrastruktura komunikacyjna zapewnia mieszkańcom dogodny dojazd do wszystkich ważnych punktów w mieście oraz wygodne połączenie z całym Górnośląskim Okręgiem Przemysłowym. W Gliwicach znajduje się także największy węzeł autostradowy łączący drogi A1 i A4, zapewniający komfortową trasę nie tylko w kierunku Katowic i Krakowa, ale także do czeskiej Ostrawy, a nawet nad Morze Bałtyckie. Na podróżujących pociągami czeka dworzec kolejowy, obsługujący linie lokalne oraz ogólnopolskie. Tych, którzy wybierają eskapadę drogą powietrzną ucieszy natomiast fakt, że na lotnisko Katowice-Pyrzowice z ul. Mikołowskiej dojadą samochodem zaledwie w ciągu ok. 35 minut.

Szukasz właśnie takiego mieszkania

Apartamenty Mikołowska są więc doskonałą propozycją dla osób, które chciałyby na co dzień mieć w zasięgu ręki miejską bogatą ofertę usługowo-handlową, a jednocześnie w każdej chwili móc pospacerować w zieleni lub z łatwością wyjechać poza miasto. Takie możliwości daje mieszkańcom ul. Mikołowskiej zarówno bogata oferta dobrze przemyślanych przestrzeni służących rekreacji, jak i pobliska infrastruktura komunikacyjna.
Zakończenie inwestycji Apartamenty Mikołowska planowane jest na IV kwartał 2022 r.
 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2021-03-11

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy

);