Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Apartamenty Klimaty

2019-02-28

Apartamenty Klimaty


O wyjątkowym charakterze inwestycji Apartamenty Klimaty świadczą liczne udogodnienia, które nadają prestiż i przyczyniają się do komfortu użytkowników.

Zapewnienie najwyższej wygody mieszkańcom było jednym z priorytetów, jaki towarzyszył opracowywaniu koncepcji Apartamentów Klimaty. Atutem jest już sama lokalizacja – mieszcząca się w sąsiedztwie Lasu Borkowskiego zabudowa znajduje się w jednej z najbardziej korzystnych stref klimatycznych, co potwierdza opinia klimatologa z Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Bliskość terenów zielonych to nie tylko okazja do aktywności fizycznej i wypoczynku, ale przede wszystkim warunki sprzyjające zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Niepowtarzalną atmosferę tego miejsca podkreśla panująca wokół cisza, która w połączeniu z willową zabudową wokół zapewnia poczucie prywatności. Kameralny klimat stwarzają również apartamentowce tworzące Apartamenty Klimaty.Budynki zaprojektowane z myślą o domowej aurze, jaka powinna panować w miejscu zamieszkania, usytuowano w taki sposób, by nie stanowiły zamkniętej kompozycji. Co ważne, wjazd do podziemnego garażu jest tak zorganizowany, że samochody nie będą się poruszały po terenie osiedla. Zapewni to nie tylko bezpieczeństwo, ale również ciszę i czystsze powietrze. Zmotoryzowani mieszkańcy docenią także fakt, że każdy z apartamentów ma przydzielone 2 miejsca postojowe, a ich szerokość umożliwia zaparkowanie nawet trzech pojazdów.

Wyjątkowy komfort zapewnią zastosowane rozwiązania energooszczędne, w tym okna typu portes fenêtres. Duże powierzchnie przeszkleń gwarantują dobre doświetlenie światłem dziennym, a ich technologia sprawia, że zimą do mieszkania przedostaje się ciepło słoneczne, z kolei latem okna stanowią barierę dla gorąca. Oprócz tego mieszkańcy Apartamentów Klimaty nie odczują uciążliwości upałów dzięki ogrzewaniu wodnemu sufitowo-ściennemu, które może pełnić funkcję klimatyzacji, a jest jej zdrowszą alternatywą. Ponadto instalacja rekuperatorów pozwala na stałą wymianę powietrza. Utrzymanie optymalnej temperatury przez cały rok i oszczędność finansowana wynikająca z mniejszego zapotrzebowania energetycznego w porównaniu z tradycyjnymi metodami okażą się dodatkową zaletą. Na samopoczucie mieszkańców wpłynie także wysoka akustyka apartamentów osiągnięta za sprawą podwójnych śnian, które skutecznie izolują od niechcianych dźwięków – zarówno tych z zewnątrz, jaki i sąsiednich lokali.

Adres Apartamentów Klimaty to wymierne korzyści – łatwo tutaj o przyjemność płynącą z bliskości zieleni, a jednocześnie tylko 5,5 km do centrum miasta czy wjazdu na zakopiankę. Inwestycja została już zakończona, a apartamenty są gotowe do odbioru. Ich koszt waha się od 9,5 do 14 tys. zł/mkw. i obejmuje już cenę miejsca postojowego.  

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-02-28

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy

);