Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Apartamenty Huculska 5 - elegancja i komfort

2017-03-14


Euro-Trademex zakończyło inwestycję przy ul. Huculskiej na Mokotowie. Apartamenty w Warszawie są gotowe do odbioru.

Warszawa:

Atrakcyjna lokalizacja oraz wysoki standard to dwa wyróżniki, które sprawiają, że inwestycja przy ul. Huculskiej przykuwa uwagę osób poszukujących mieszkania na warszawskim rynku nieruchomości. Inspirowany nurtem art deco i utrzymany w estetyce modernistycznej budynek, odznacza się nowoczesnymi rozwiązaniami. Oryginalna elewacja wykonana z trawertynowej okładziny kamiennej nadaje bryle elegancji, a niebanalne rzeźbienia zdobiące fasady i wewnętrzne części budynku, świadczą o jej stylowości. Liczne przeszklenia dodają budynkowi lekkość oraz prestiż. Atuty estetyczne inwestycji podkreślają delikatne oświetlenia, ukierunkowane na elementy małej architektury i ściany zewnętrzne. Zastosowana podczas projektowania zabudowy idea architektoniczna sprawiła, że budynek harmonijnie wkomponowuje się w swoje otoczenie.

Mokotów jest bowiem jedną z najbardziej zazielenionych dzielnic Warszawy. Spacerowiczów przyciągają tutaj obszerne parki, wśród których najpopularniejsze są Pole Mokotowskie, Królikarnia, Morskie Oko, Park Dreszera oraz znajdujące się w sąsiedztwie Łazienki Królewskie. Niepowtarzalny klimat tworzą tutaj także liczne wille, kamienice i małe uliczki. Lokalizacja, w której znajdują się Apartamenty Huculska 5, gwarantuje ciszę i spokój w kameralnej atmosferze. Teren wokół zabudowy został zaprojektowany tak, by w pełni wykorzystać wszystkie walory okolicy. Zwiększenie zasobów zielonych w ramach rewitalizacji, a także wykorzystanie płyt granitowych do utworzenia chodników, uprzyjemni użytkowanie przestrzeni wspólnych. Wyjątkowa architektura panuje również we wnętrzu obiektu, gdzie już przy wejściu przybywający do budynku poczują się komfortowo, wchodząc do eleganckiego lobby.

Układ zabudowy i rozmieszczenie pomieszczeń wynika z przemyślanych koncepcji, których ideą przewodnią była współzależność funkcji z nadaną formą. Rozmieszczone na 6 kondygnacjach apartamenty, odpowiedzą na potrzeby osób myślących o zakupie wygodnego 2-pokojowego mieszkania, jak i przestronnych lokali z 5 pokojami. Dostępne metraże wahają się od 73,88 do 177,38 mkw. Podczas projektowania wnętrz zadbano o wygodę przyszłych mieszkańców, dlatego istnieje możliwość indywidualnego zaaranżowania apartamentu oraz opcja łączenia lokali. Dodatkowo cały budynek wyposażono w centralną klimatyzację czy instalację systemu domu inteligentnego. W utrzymaniu odpowiedniej temperatury pomoże zadbać ogrzewanie kanałowe, a także energooszczędne okna i refleksole zewnętrzne. Aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa, zainstalowano system monitoringu, a teren jest strzeżony przez ochronę. Dla zmotoryzowanych przewidziano duże, liczące ok 2,45 m szerokości miejsca postojowe.  

Źródło: KRN.pl | 2017-03-14

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Cystersów 26
Inwestycja Osiedle Klonowe 11
Cieślewskiego 7A
Sand Hotel ****
Biurowiec IMPOL
Osiedle Piltza - Etap III
Villa sento
Oaza Bronowice
Arged Spółdzielnia Handlowa...
Marine Hotel *****
Prestige City

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Cieślewskiego 7A

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. E.... 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Biurowiec IMPOL

Kraków, Prądnik Biały, Conrada 

Osiedle Piltza - Etap III

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Arged Spółdzielnia Handlowa...

Kraków. Gromadzka 46 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Prestige City

Kraków, Podgórze 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemgaraże na wynajemdziałki na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Niżańskidomy na wynajem powiat Lęborskimieszkania na sprzedaż gmina Brańszczykmieszkania na sprzedaż gmina Ustkamieszkania na wynajem w Lipińskiemieszkania na wynajem w Kobelnikimieszkania na sprzedaż w Kuźniczysku

Deweloperzy