Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Apartamenty Huculska 5 - elegancja i komfort

2017-03-14


Euro-Trademex zakończyło inwestycję przy ul. Huculskiej na Mokotowie. Apartamenty w Warszawie są gotowe do odbioru.

Warszawa:

Atrakcyjna lokalizacja oraz wysoki standard to dwa wyróżniki, które sprawiają, że inwestycja przy ul. Huculskiej przykuwa uwagę osób poszukujących mieszkania na warszawskim rynku nieruchomości. Inspirowany nurtem art deco i utrzymany w estetyce modernistycznej budynek, odznacza się nowoczesnymi rozwiązaniami. Oryginalna elewacja wykonana z trawertynowej okładziny kamiennej nadaje bryle elegancji, a niebanalne rzeźbienia zdobiące fasady i wewnętrzne części budynku, świadczą o jej stylowości. Liczne przeszklenia dodają budynkowi lekkość oraz prestiż. Atuty estetyczne inwestycji podkreślają delikatne oświetlenia, ukierunkowane na elementy małej architektury i ściany zewnętrzne. Zastosowana podczas projektowania zabudowy idea architektoniczna sprawiła, że budynek harmonijnie wkomponowuje się w swoje otoczenie.

Mokotów jest bowiem jedną z najbardziej zazielenionych dzielnic Warszawy. Spacerowiczów przyciągają tutaj obszerne parki, wśród których najpopularniejsze są Pole Mokotowskie, Królikarnia, Morskie Oko, Park Dreszera oraz znajdujące się w sąsiedztwie Łazienki Królewskie. Niepowtarzalny klimat tworzą tutaj także liczne wille, kamienice i małe uliczki. Lokalizacja, w której znajdują się Apartamenty Huculska 5, gwarantuje ciszę i spokój w kameralnej atmosferze. Teren wokół zabudowy został zaprojektowany tak, by w pełni wykorzystać wszystkie walory okolicy. Zwiększenie zasobów zielonych w ramach rewitalizacji, a także wykorzystanie płyt granitowych do utworzenia chodników, uprzyjemni użytkowanie przestrzeni wspólnych. Wyjątkowa architektura panuje również we wnętrzu obiektu, gdzie już przy wejściu przybywający do budynku poczują się komfortowo, wchodząc do eleganckiego lobby.

Układ zabudowy i rozmieszczenie pomieszczeń wynika z przemyślanych koncepcji, których ideą przewodnią była współzależność funkcji z nadaną formą. Rozmieszczone na 6 kondygnacjach apartamenty, odpowiedzą na potrzeby osób myślących o zakupie wygodnego 2-pokojowego mieszkania, jak i przestronnych lokali z 5 pokojami. Dostępne metraże wahają się od 73,88 do 177,38 mkw. Podczas projektowania wnętrz zadbano o wygodę przyszłych mieszkańców, dlatego istnieje możliwość indywidualnego zaaranżowania apartamentu oraz opcja łączenia lokali. Dodatkowo cały budynek wyposażono w centralną klimatyzację czy instalację systemu domu inteligentnego. W utrzymaniu odpowiedniej temperatury pomoże zadbać ogrzewanie kanałowe, a także energooszczędne okna i refleksole zewnętrzne. Aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa, zainstalowano system monitoringu, a teren jest strzeżony przez ochronę. Dla zmotoryzowanych przewidziano duże, liczące ok 2,45 m szerokości miejsca postojowe.  

Źródło: KRN.pl | 2017-03-14

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Osiedle Lawendowa 3
Bunscha Park
Mój Dom Etap IV
Cystersów 26
Aleja Zbożowa etap III, IV
START Office
Lokale biurowe w centrum...
Marine Hotel *****
Osiedle Klonowe 14
Villa sento
Słoneczny Zakątek
Oaza Bronowice
Inwestycja Imperial Business...
Sand Hotel ****
ul. Wielicka - Rydygiera Etap...

Osiedle Lawendowa 3

Zielonki, ul. Lawendowa 

Bunscha Park

Kraków, Dębniki, ul. K. Bunscha 

Mój Dom Etap IV

Kraków, Dębniki, ul. Obozowa 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Aleja Zbożowa etap III, IV

Wieliczka, ul. Zbożowa 

START Office

Kraków, Dębniki, ul. Twardowskiego 

Lokale biurowe w centrum...

Kraków, Krowodrza, ul. Świętokrzyska 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Słoneczny Zakątek

Kraków, Dębniki, ul. gen. S.... 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Inwestycja Imperial Business...

Kraków, Podgórze, ul. Wadowicka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

ul. Wielicka - Rydygiera Etap...

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. L.... 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl